| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog niste metine private pvp & pvm dar sa fie foarte tari ratele sa fie 750-1000 va rog foarte mult dau funda pentru cel mai bun metin/e.

2 răspunsuri:
| cxwatercolour a răspuns:

Eu am jucat acum vreun an cred, sau chiar mai putin de un an.Metin 2 Mondial, era super tare. Facusem lvl. 102 cu usurinta.insa nu stiu daca mai exista.sau daca mai merge, totusi incearca big grin! Sper ca ti-am fost de ajutor.

| bvdfg a răspuns:

Acum este Metin-Delivrance e mondialul vechi dar site nu merge la romani deoarece la blocat dar dac vrei sa joci til trimit eu clientul si un program si til fac sa mear + iti dau un cont de 199 pe nume G3ORG3 add fellmusic