| king5151 a întrebat:

Stateam in pat si am vazut telecomanda pe scaun cum tremura, ce parere aveti? Mi-a atras atentia, cum se poate asa ceva?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate era pe vibrați, poate ai vibrator cu telecomanda incorporata sau invers, prima lege a lui newton ne explica ca un lucru pentru a se mișcă este necesara o energie

| Violleta2022 a răspuns:

Se mai intampla cand nu este pusa intr-o pozitie stabila sau cineva merge prin casa si se misca podeaua, ca la voi la tara

| gabicoo a răspuns:

E bântuită! Mergi cu ea la preot să-l scoată pe necurat din telecomanda!
winking

| 1997onur a răspuns:

Bro eu daca vedeam aşa ceva nici nu ma mai intrebam de ce tremura telecomada aia in acel moment scoteam frumos un Papuc din picior şi dai ori el ori eu laughing)) revintoţi fi al dracu sa fi ai boală lui chalache ce dracu ai laughing))

| king5151 explică (pentru 1997onur):

Ba frate ma refer ca isi facea balans, ca nu e plata, unde are bateriile e mai inalta putin.

| 1997onur a răspuns (pentru king5151):

Are sens acum totul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paul Dadrian likes this.

| blairelovesmusic a răspuns:

Ce droguri ai luat ca vreau si eu sa incerc laughing

| Andromeda2022 a răspuns:

Vreo fantoma poate