| bruneta_9895 a întrebat:

UNDE STATI LA "TARA SAU LA ORASI"? EU LA ORASI

Răspuns Câştigător
| Demise a răspuns:

La oras

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

"Orasi" fiind cumva pluralul de la "oras"?

| Silvia a răspuns:

Zau nu minti?rolling on the floorSigur stai la orasi? Ma bucur pentru tinelaughing.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Locuiesc in Barlad.

| Vizitiul a răspuns:

...laughing)laughing)...haide mai, de ce ne minti pe fata?laughing totusi ai un ten pentru intrebarea astalaughing...

cami
| cami a răspuns:

La orasi laughing nici daca-o aveai pregatita, nu puteai s-o dai asa buna laughing

| hândel a răspuns:

Şi eu tot la "oraşi" stau.hee hee

| Ana a răspuns:

La orasi big grin

| JoJo a răspuns:

La tara si ma mandresc!happy ...decat sa stau la "orasi"

| iri a răspuns:

Si eu stau la "orasi" big grin

| mcrenma a răspuns:

Oras!

| trifsandu a răspuns:

Eu am casa la tara intr-un sat de linga Baia Mare. Aici m-am nascut, aici am copilarit, aici stau si in prezent. Am stat si intr-un apartament un timp dar nu sufeream sa stau inchis acolo intre 4 pereti. Cred ca sufar de libertate! PA PA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zici ca stai la oras de parca ai sta pe lunalaughing