| nemuriciu a întrebat:

Stie careva un LINK de download pentru. SONY VEGAS? - sa fie gratis si fara serial number sau alte chestii...

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Orice program care il gasesti pe net fie ca este free, cu bani, trial sau demo ...deci toate programele au serial number! vreau sa-mi arati un singur program fara serial number! Sony Vegas costa 550 de euro! Cred ca nu ai habar ce anume ceri! Descarca versiunea trial de aici:
http://www.sonycreativesoftware.com/download/trials/vegaspro
este valabila 30 de zile! Dupa aceea poti sa arunci programul! daca vrei versiunea Full de la Sony Vegas reformuleaza intrebarea sau PM!
(Nota:am versiunea full si ti-o dau mokka! Dar mai trebuie sa stii sa o si ceri frumos!)