| strangenaples a întrebat:

Stie cineva daca exista vreun program, aplicatzie, site unde ai putea vedea cu cine "vorbeste" o persoana cunoscuta pe messenger?(fara spart parole si alte chestii ilegale)

6 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Ce tupeu mai dar de ce esti...curios\a... crezi ca daca incerci asta rez ceva din contra s ar putea sa aiba mai multa exp erienta in asa ceva si sa fie sub alta identitate si sa te prinda si... dupa aia... nu crezi ca o sa ai pb?//

| Moneyandfame a răspuns:

Ciudatule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai dar voi chiar vreti sa stiti totul?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista neshte troieni, dar trebuie sa ai acces la computerul cu pricina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti in aceeasi retea, folosesti man-in-the-midle-attack, vezi cu cine si ce vorbeste...

| delphina a răspuns:

Raspunsul corect: NU. happy