| monica2201 a întrebat:

Stie cineva in Bucuresti locuri bantuite. Cimitire. Case. Oricewinking

2 răspunsuri:
| Borgir a răspuns:

La mine in apartament se intampla niste lucruri ciudate! De ce te pricepi sa sfintesti locul?

| RossaAndreea a răspuns:

In primul rand intra pe un site oficial in al doilea rand dupa ce se intuneca daca vrei sa mergi in cimitir sa filmezi sau chesti din astea trebui aprobare de la primarie si in al treilea rand case bantuite te-ai interesat despre case bantuite macar?