| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde se afla in care se filmeaza iUmor? Nu, nu vreau sa particip, dar am vazut niste cadre de afara si seamana foarte mult cu o cladire pe care o stiu laughing nu am gasit nimic pe net.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Stiu ca am mancat un cuvant dar nu mai pot modifica laughing

| Djsjuajsjsj a răspuns:

Https://www.paginademedia.ro/......-canalelor
E tot ce am putut gasi.Nu vor astia sa spuna.Desigur, ar mai fi si urmatoarea posibilitate http://casting.a1.ro/iumor/ dar tocmai ce spuneai ca nu te intereseaza sa participi si pana sa afli tu detaliile locatiei filmarilor afla ei mai multe despre tine :)).