| myself_9883 a întrebat:

Stiti cumva cam cat costa o sedinta la psiholog?

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Din câte am auzit cam 80 ron. Cred că depinde şi de psihologul la care mergi şi de oraşul în care mergi. Dacă eşti elev/elevă vezi că trebuie să aveţi psiholog în şcoală şi poţi discuta cu el.

| Candyman a răspuns:

Costa in jur de 100 ron prima sedinta. Atat a platit o prietena de-a mea. Depinde si de timpul care il stai acolo.

| myself_9883 explică:

Da, sunt eleva, dar nu avem psiholog in liceu straight face... Cam in jurul sumei de 100 de ron ma gandeam si eu... Sunt din Rm. Valcea. O sa ma duc maine la un cabinet sa ma interesez...