| poechce a întrebat:

Ştiţi urări frumoase de Crăciun pentru iubit/ă? happy

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Poate nu sunt perfect/ă, Nici chiar ideal/ă, Tot ce îţi pot spune este că sufletul meu îţi aparţine/Poate alte persoane o vor spune mai frumos/Dar nu vor egala niciodată sufletul meu...

1 răspuns:
| lia a răspuns:

Cea mai frumoasa urare este aceea pe care o scrii tu, cu cuvintele tale. Nu mai copia, spune ceea ce simti pentru ea si ai sa vezi ca va fi foarte incantata.
Asa ai si tu ocazia sa-ti dai seama care sunt sentimentele tale fata de ea.