| Helmina a întrebat:

Stiu ca am Mai intrebat o data, dar va rog sa-mi dati pareri cum imi pot face publicitate la site-ul cu rochii de mireasa ( haldis-fashion). Am facut si campania google adwords dar....sau ajutati-ma sa gasesc niste cuvinte cheie pentru site-ul meu cu rochii de mireasa. Va rog, si va multumesc!

1 răspuns:
| DiaconuSofia a răspuns:

Depinde de calitate, pret si model. Dar ai putea spune "Numai aici puteti gasi cele mai frumoase vestimentatii de sarbatori.....etc." Mai poti pune si diferite oferte avantajoase. Asta e Sfatul meu... happy FUNDA?!; #