| Helmina a întrebat:

Va rog sa-mi dați niște idei de cuvinte cheie, care ar putea sa atragă vizitatori la un site cu rochii de mireasa. Din cate am înțeles eu am nevoie de așa zise, cuvintele magice pentru campania Google adwors care mă va ajuta la promovarea site-ului. Am si o întrebare pentru fete. Cum ați cauta voi pe Google rochii de mireasa, ce cuvinte cheie v-ar atrage? Aștept idei, multumesc.

Răspuns Câştigător
| ramonika125 a răspuns:

Eu asi cauta - cele mai frumoase rochi de mireasa- sau - rochii de mireasa superbe-, ar trebui ceva de genul, ca sa arate cat de sclipitoare sunt ele.

| Helmina explică (pentru ramonika125):

Multumesc, Ramonik. Mai are cineva idei? Va rog.

4 răspunsuri:
| debarba a răspuns:

Eu folosesc https://adwords.google.com/......g/Explorer
cel mai bun si moca. Rezultatele sunt estimative dar iti poti face treaba.

| DimLight a răspuns:

Aranjamente nunta, nunta, flori, mireasa, rochii mireasa, nunta de vis, vezi ca in genereal ar trebui sa ai pe site 4 keyworduri importante atat ia google cel mai mult in considerare, plus ceva articole sau pagini in care sa regasesc cuvintele, poti face reclama pe facebook poate chiar o paginawinking

| rocket a răspuns:

Nu cred ca in ritmul asta vei reusi sa iti faci o campanie adwords. Sunt oameni din companii care invata pentru diplome de Google Adwords. Nu e chiar asa de usor cum pare. Poti sa pierzi foarte usor bani multi degeaba. Te sfatuiesc sa apelezi la profesionisti care stiu sa se ocupe de campanie si sa iti adapteze campania in functie de ce ai tu nevoie.