| Helmina a întrebat:

Salut tuturor, am si eu o intrebare. Mi-am facut un site cu rochii de mireasa, am facut si campania google Adwords. Dar parca ceva nu merge cum trebuie. Intrebare: ce trebuie sa fac ca sa-mi promovez site-ul si sa atrag clienti? Mentionez ca am rochii frumoase, de calitate, si preturi super bune.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aredes a răspuns:

Buna Helmina,
Poti sa incerci si programele de afiliere- sau, intrand pe diverse bloguri, prin comentarii la postari sa-i inviti pe altii sa-ti viziteze site-ul. Se "poarta" si blogroll-unde va vizitati reciproc. De asemenea si Facebook-ul este o modalitate de promovare gratuita, foarte eficienta. Multa bafta!