| deeea28 a întrebat:

Stiu ca barbatii sunt stimulati mai mult vizual iar femeile mai mult emotional, barbatilor le plac filmele porno, femeile le resping( vorbesc in mare ca mai sunt si exceptii), dar cand o femeie se uita la filme porno mai mult ca un barbat si e mai stimulata asa, cum se numeste?

4 răspunsuri:
| anonul a răspuns:

Nu exista o denumire specifica big grin cred ca o multime de femei se uita la filme porno poate chiar mai mult ca barbatii (si le place doar ca nu o recunosc) de teama, de a fi respinse de iubit, viitor iubit, prieten etc.Si mai cred ca raspunsul meu ti-a fost de folos asa ca te rog... big grin recompenseazal happy

| deeea28 explică:

Eu nu stiu de ce aveti toti ideea asta ca femeile se uita si nu recunosc, ori fi si cum ziceti voi, dar cunosc si foarte multe care nici nu concep ideea sa se uite, sa o faca nici atat. Oricum pe mine altceva ma interesa, nu cat de mult de uita unele si cat nu. Mersi pentru raspunsuri, dar nu mi se pare nici unul satisfacator.

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Nu-ti spun daca nu e vorba de tinebatting eyelashes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un fel ai dreptate, dar treaba sta in felul urmator:noi barbatii recunoastem ca ne uitam, in schimb cred ca mai mult de 75% dintre femei nu vor recunoaste in fata unor barbati ca se uita la filme porno.Am avut posibilitatea ca pentru aproape 2 saptamana sa muncesc intr-un colectiv unde eram singurul barbat si vreo 50 de femei...eee pai intre voi femeile vorbiti foarte deschis.in schimb daca venea alt barbat pe langa ele ...gata...toate erau pudice happy