| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida, dar chiar am nevoie de ajutor laughing
Ce sa le cer la parinti de Craciun?
Acum sper sa nu incepeti sa ma batjocoriti ca pun intrebari stupide puppy dog eyes
Dar chiar sunt disperata! Vreau ceva folositor si totusi scump ca tot e Craciunul big grin Imi place Japonia si animeurile, hobby-ul meu e sa scriu povesti pe Facebook. Ceva legat de astea 3 lucruri as vrea big grin Sau sa imi recomandati o serie de carti fantasy urban&love (daca am zis bine).
Astept pareri.

9 răspunsuri:
| Patrick0Star a răspuns:

Poti cere o tableta jmechera.Sau haine super dragute, sau o calatorie de 3 zile in Japonia, sau nu stiu ceva de genul asta cred ca ti s-a potrivi. Daca nu-ti place nimic lasa-ti parintii sa te surprinda.winking

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik explică (pentru Patrick0Star):

Nu suntem chiar asa de bogati (de fapt nu suntem) iar de haine m-am cam saturat. Si nu pot sa ii las sa ma surprinda ca o sa ma surprinda prea tare. in sensul rau al cuvantului sad

| Patrick0Star a răspuns (pentru PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik):

Si eu as vrea ce ti-am zis acolo...dar totusi sa nu exageram e destul de greu...
pai ai putea sa ceri(daca esti buna la desen) un bloc de desen si creioana si sa desenezi tu anime-uriwinking

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik explică (pentru Patrick0Star):

Nu, chiar nu o am cu desenul, din contra laughing

| Patrick0Star a răspuns (pentru PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik):

Deci desenezi bine sau nu?