| CrEaTzZza a întrebat:

Stss... noi vreau si eu
tristestraight facesad

Răspuns Câştigător
| Michidutsa a răspuns:

Cand binele il am in rau el se transforma...si lumea ce'o visam devine acum fantoma.

Uite cum e... dragostea inseamna durere, atunci cand unul o da, si celalalt o cere, sunt suarata pe tine, tu te superi ca te-nvinui, nu pot nici cu tine, nici fara tine, dar cu tine mai mult ma chinui

Am aflat mai demult ce inseamna sa te doara
Am gresit si-am iertat si n-ar fi prima oara!

S-au schimbat. prea multe-n viata mea! va spun. intr-una.
Dar parca pleaca norii, cand apari se calmeaza furtuna
Inima mea a luat-o razna striga sperand s-auzi.
Si chiar nu inseamna ca nu plang daca n-am obrajii uzi!

am invatat ca unii vin si pleaca, las ca o sa treaca!

Europa lovita de tir plange la fel de frumos ca nae lui zamfir!

Doare atunci cand spui adio unui sperante la care ai visat, dar si mai trist este atunci cand stii ca lupti pentru ceva ce poate nu vei avea niciodata

Cuvintele sunt lacrimile celor care ar fi vrut asa de mult sa plânga si nu au putut.

Frontul pe care luptam e o mlastina de sentimente.
Din care toti vor sa se imbete, printre bani, sticle si fete

am zile bune si rele. m-am obisnuit cu ele, o zi buna, una rea, a mai trecut un an din viata mea

E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia

Uneori cand, lupt cu morile de vant. Am tendinta sa ma las infrant. Dar, am s-o spun la fel pana la ultimul cuvant. Pentru ca vorbele ranesc adanc!

Sper sa-ti placa kiss!

3 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

• Am învăţat că durează câţiva ani să câştigi încrederea şi că doar în câteva secunde o poţi pierde.
• Nu merită să plângi pentru nimeni, iar cei care merită nu te vor face să plângi.
• A iubi înseamnă a suferi. Dar cum mulţi fug de suferinţă, puţini ştiu să iubească!
• Învaţă să învingi lacrima cu un zâmbet chiar şi atunci când doare.

| sandu_6283 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: