| Anonymus20201988 a întrebat:

Sunt anul 1 la facultate e ca si în liceu daca la liceu te treceau profesorii de mila la facultate se aplica tot asa sau depinde de prof sau de materie, ma refer la materii mai importante unde sunt 5 -6 credite.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La facultate nu te mai trece nimeni, ca-i total diferit de liceu si scoala generala.
Ai absente sau nu ai suficiente credite la examene, esti eliminat in primul an si pierzi facultatea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu se aplica trecutul din mila la facultate. Si nici nu le pasa profesorilor cat si daca trec sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce facultate ești la noi trebuie sa ne prezentam doar la examene și trecem happy

| Anonymus20201988 explică (pentru anonim_4396):

Sunt la poli pe construcții. happy