| LauraAgi a întrebat:

Sunt comozi adidasii cu platforma??? ^_^

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Afecteaza negativ coloana vertebrala, neavand talpa adaptabila piciorului folosirea in timp indelungat dauneaza grav sanatatii.

| unknown12345 a răspuns:

Destul e comozi.Astazi mi s-a intamplat ceva la ora de sport laughing Mi-a scapat un adidas, am alunecat, si am cazut in fund rolling on the floor Deci ai grija inainte de toate sa nu cumva sa fie prea largi laughing Asta daca nu vrei sa nu te mai poti apleca laughing Funda? happy

| LauraAgi explică (pentru unknown12345):

Mersi pentru raspuns big grin