| selenagomezro a întrebat:

Buna toturor! Iubitul meu a plecat de 5saptamani, iar eu mai am de aasteptat inca 3 saptamani sa ne putem revedea...dorul e imens,plang zilnic,ma gandesc zi si noapte la el,il visez si ma trezesc fara el si incep sa plang, nu imi imaginam ca poate fi atat de greu fara el. Timp de 8 ani de zile nu am fost departe de altul nicio zi. Ce sa fac sa nu ma mai gandesc atat la trecerea timpului si sa fiu atat de trista? abia astept sa il revad.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca mai continui asa, va regasi doar umbra ta!
Mai bine consoleaza-te, ce a fost mai greu a trecut, au trecut deja 5 saptamani,vor trece si aceste blestemate de alte trei,ce vrei sa faci,sa intri in vreo depresie si in loc sa fiti fericiti ca sunteti iar impreuna,sa alerge cu tine din doctor in doctor?
Cauta sa-ti revii si fa planuri pentru marea intoarcere!
Cum o sa-l astepti, ce-i vei spune, ce veti face si asa mai departe!
Vizualizeaza scena in mintea ta si umple-te de bucurie si freamat, nu mai jeli si nu mai fii negativa!
Hai, sterge-ti ochii si calmeaza-te!
Trebuie sa fii frumoasa pentru cand se va intoarce si nu ti-au ramas decat 3 saptamani!
happy

1 răspuns:
| DNSK a răspuns:

Controleaza-ti iesirile. un om puternic trece prin foc si apa. cel slab..stii ce se intampla cu el.