| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte nelinistita...Am inghitit bonux m-zim5 si am intrebat-o pe bunica ce se intampla daca inghiti de asta si a zis ca mori in vreo 2-3 zile. Voi muri? Raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| Millyemy a răspuns:

Pai mergi la medic.

26 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaa devil.
Millyemy, nici nu trebuie happy.

| User a răspuns:

Iti recomand sa mori de luni pana joi, intre orele 8:00 - 18:00. Sa nu te puna dracu' sa mori in weekend ca te-ai falit.

| fabiola a răspuns:

Pentru ce ai inghitit? Bea lapte dulce sau mananca mult pepene!

| G a răspuns:

Daca mai stai mult pe net, da.
du-te la doctor repede, detergentul e toxic, chiar daca ai inghitit putin.

| Haydee a răspuns:

straight face
N-ai ce face?
Intrebarea ta e stupida.
Ai mai mult de 10 ani?
In primul rand la ce te-ai gandit si de ce ai inghitit detergent?
Apoi, tu vrei raspunsuri seioase la o intrebare stupida.Cum sa mori daca inghiti detergent...sau de ce ti-ar zice propria ta bunica ca vei murii...si tu chiar o crezi?
Du-tee...joaca-te cu papusilewinking

| AnaBlackVampire a răspuns:

Am o intrebare. Cum ai reusit sa inghiti detergent?
Si ar trebui sa spui cuiva ce ai patit sa te ajute cumva...sa mergi la un medic.

| anonima_4990 a răspuns:

Si cand bunica ta tio zis ca mori in 2-3 zile era linistita nu? si nu o incercat nimic sa faca pentru u nu?laughing

| LNK a răspuns:

Da` cum ai reusit sa inghiti detergent? S-a terminat mancarea sau cum? laughing
Si apropo mai traiesti? laughing

| traficanta a răspuns:

Du`te la medic.Vezi ce-ti zice.Stai linistita ca nu mori.in curand?laughing @Paul27. pf, raspunsul tau e bestial laughing

| BruneTTe a răspuns:

Paul27 a fost criminal rolling on the floor))))))))))))))))
doamnelaughinglaughing

pai nu mori. doamne. daca chiar te simti rau poti merge la medictongue

| Millyemy a răspuns:

Paul 27, nu te inteleg.

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Da cum s a intamplat? thinking

mai bine ai da fuguta repejor la medic el va sti mai bine ce e de facutwinking

bafta!

| clofu a răspuns:

Hahaharolling on the floor ala se trage pe nas nu se inghitehee hee))

| Zoki a răspuns:

Paul27 a fost bestial... ai simtul umorului inascut laughing

| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

Gg, n-ai cum sa mori stai flex, dc? pentru ca si eu cand eram mic, tinea mama in baie un bahar de 250 ml, in care mai punea detergent si mie imi placea paharu ala si il luam si mi-am pus suc peste si am baut cu o pofta, dar mai erau vreo 2-3 cm pe fund, asta s-a intamplat acum 10 ani, parca, aveam eu 5 ani, ***... depinde si de organism, eu de exemplu bagam painea in nisip si apoi o mancam cand eram mic, 1-2 ani, mda, deci succes, VREAU COLIVA DACA E SA MORI

| Eusunteu a răspuns:

DAk nu vrei sa mori. spune-le parintilor si mergi la medic.nu mai astepta. du-tebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca n-ai murit pana acum nu mori nici de acum inaintelaughing
bai.acu serios. ce naiba era in capul tau?
de murit nu mori. da te intoxici. asa ca cel mai bine e sa te duci la medichappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu vei muri dar vei face o galca in cosul piptului crede-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa o *** an gura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tinand cont de faptul ca nu a mai raspuns... Dumnezeu sa o ierte!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da vei muriii...Asta e...Toti murim.

| ZapacealaAa a răspuns:

Doamne...cum sa inghiti detergent?
app mai traiesti?
nu de alta da u ai publicat intrebarea de vreo 2 saptamani si bunica ta zicea ca mori in 2, 3 zilelaughinglaughinglaughing

| Yaso a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))N-ai auzit de medic? Si ce mai bunica, ti-a ridicat calumea moralul

| LoveMoose a răspuns:

Cel mai bine, mergi la medic.de murit nu mori.chill.mai stiu eu dementi d'astia.varul meu cand era si el ceva mai mic, a mancat wiskas.de curiozitate.laughingtare si clofu.rolling on the floor invata copiii la prostii laughing

| deeadany44 a răspuns:

Nu ar trebui sa fiiwinking doar consulta un medic... apropo, cum ai reusit sa ingiti detergent?

| Crețu_Sebi_1997 a răspuns:

Ai murit?