| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti de acord ca omul daca ia note bune cand le ia pe cele proaste regreta foarte tare?

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Do, re, mi, fa, sol, la, siiiii...siiii care-i proasta? Doooo(h), ca sa inchei.

| pwp a răspuns:

Da, de acord!

| fluturas a răspuns:

Da, mi se pare normal, pentru ca daca iei note bune in general, te obisnuiesti asa happy si cand iei una mai proasta iti dai seama ca puteai mai mult big grin

| Corina a răspuns:

Da, asa este si mi se pare normal sa regrete, pentru ca daca a luat si note bune, inseamna ca este capabil si deci, notele proaste nu-l reprezinta.

| RUMBURAK a răspuns:

Normal.nu e obisnuit cu partea de jos a numaratori.