| deluurs1 a întrebat:

Niste scuze bune pentru note proaste?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
ÎNVAȚĂ, nu te mai scuza!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
atat am stiut atat am luat, dar promit ca ma voi stradui si ma voi revansawinking
O seara bunahappy

| OnuOnulică a răspuns:

Ca ti-a fost rau si de aia ai luat nota respectiva.

| zurick a răspuns:

Pai mama cum sa i-au nota mare daca ora trecuta n-am inteles nimic ca era galagie in clasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune ca ai dat test si toata clasa a luat nota mai mica decat a ta, si tu ai luat-o pe cea mai marewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

is prost nu ma duce capu,
amnezie temporara doar cand pun mana pe carte
lipsa totala de implicare traiasca facebooku

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Uite ce zic euwinking :
1.S-a suparat profa (ex.ca a fost galagie in clasa) si ne-a dat test din cele mai grele exercitii, toata clasa a luat note mizerabile!
2.Ti-a fost rau!
3.Ca nu ti-a dat din recapitularea care ati facut-o in clasa si tu aia ai invatat!
Bafta!winking
funda?

| kenzo0502 a răspuns:

Hai ca asta imi place laughing.
Ai putea sa le spui ca profu te'a ascultat mai mult din recapitulare iar tu ai invatat mai mult lectia de zi. Sau ca a dat toata clasa test din cauza galagiei.

| deluurs1 explică (pentru kenzo0502):

happy buna faza cu testul

| Maddymaster1 a răspuns:

Eu zic sa ii zici adevarul! sti cum se zice: Greseala are si iertare. mai bine sa nu o minti pentru ca mama ta va afla adevarul si se va supara mai tare pe tine! Adevarul este cel mai bun! Funda?