| deluurs1 a întrebat:

Stiri niste scuze bune pentru note proaste?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mi a fost lene sa invat

| HellGirl666 a răspuns:

☮ Bună.
☮ Nu există scuze.winking

| Cobra56289 a răspuns:

În primul rând sa nu spui ca alți au note mai mici sigur vor spune ca ei nu ii cresc pe ceilalți. Pai ai putea sa spui ca a fost greu dar nu prea tine, sau ai putea sa le dai o veste buna după vestea proasta

| Cobra56289 a răspuns:

Funda?

| beiatzeloo69 a răspuns:

Vino acasa foarte suparat si spune ca nota ti-a stricat ziua si ca nu o sa faci nimic in viata etc. Nu e garantat dar mie mi-a mers. Mai bine decat sa zici "aaa si ceilalti au luat note mici" Daca functioneaza poate merge o funda?

| miepotisaimispui a răspuns:

Ai putea sa le spui ca nu te-ai putut concentra la test/ascultare.

| Darki a răspuns:

Spune-i ca ti-a fost rau si nu te-ai putut concentra. happy (functioneaza devil )

| Desteapta23 a răspuns:

Pai zici ca a fost greu si nu te-ai descurcat, parintii o sa te creada asa,. Dar mai stiu niste modalitati pentru scuze, daca vrei sa afli, da-mi fundita