| maya_7683 a întrebat:

Sunteti multumiti de voi si realizarile voastre pina in prezent? Cum va vedeti peste 3 ani?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Sunt multumit. Stiu ca puteam mai multe dar situatia mea de acum promite multe pentru viitor daca voi fi ambitios si serios. Ma vad peste 3 ani mai intelept, poate cu un job si poate intr-o relatie serioasa.

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu sunt multumita si nu voi fi niciodata.Mereu e loc de mai binehappy

| Silvia a răspuns:

Nu sunt multumita, iar peste 3 ani tot pe bancile scolii ma vad.

| User a răspuns:

1. Da, foarte multumit
2. Milionar in euro, sper (da' ma tem ca raman doar cu speratu'laughing )

daniela
| daniela a răspuns:

Da, sunt multumita. Sper insa sa pot face mai multe pana cand am sa parasesc aceasta lume. Peste 3 ani? Macar sa fiu sanatoasa si sa mai traiesc 3 ani

| Cryssy a răspuns:

Nu prea sunt asa multumita de trecutul meu si ce am realizat in trecut dar prefer sa il las deoparte si sa ma ocup de viitor sa fie mai bine... Peste 3 ani. Prin brasov sper.

| asdgfhresry a răspuns:

Sincer sunt multumita. De cand eram un embrion sunt nebuna rau de tot (nu nebuna in sensul raulaughing ). Peste 3 ani ma vad cu ochelari de soare pe ochi la volan cool. Abia astept

| ÅñdRa a răspuns:

Buna
Sunt foarte multumitahappysi nu cred ca se putea mai binehappy
Hmmmmm...peste 3ani...
cred ca ma vad facandu-mi planuri pentru facultate, sanatoasa, fericita si cu multa putere pentru muncahappy

| kukubau a răspuns:

Nu, maritat laughing

| maya_7683 explică:

Lasa paul27 bine macar ca speri, ca altii nici macar nu mai sperahappy

| maya_7683 explică:

Da maryus37, un copil care a avut si are sprijinul de orice natura al parintilor va fi mereu asemeni unui copac cu o radacina foarte puternica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte multumit pentru tot ce-am realizat. Scoala te indruma pe calea cea buna! Insa fara sprijinul moral si mai ales financiar al familiei nu as fi reusit.
In viitor nu stiu... Viata e plina de surprize!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.destul de multumit.merg inainte.peste 3 ani, la pensie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma vad sotia unui om de afaceri" laughing se pune? laughing