| papuciirupti a întrebat:

Sunteti multumiti de realizarile voastre pana in prezent? ce va nemultumeste?
ce asteptari aveti de la noul an?

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Foarte mulțumit.

| CleanHeart a răspuns:

Sunt multumita chiar daca nu am realizat prea multe dar cu putinul ala sunt multumita.Asteptari nu am multe, singurele asteptari sunt sa-mi termin seralul, permisul de conducere pe asta il doresc cel mai mult si sa fiu sanatoasa eu si toti cei dragi happy

| FaraNume1245 a răspuns:

Sunt mulțumit de tot ce am făcut până acum, chiar dacă unele acțiuni sunt obiectiv greșite. Nu mă nemulțumește nimic și n-am așteptări de la noul an.