| BeYourSelf7 a întrebat:

Ti-e frica de Dumnezeu?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu imi e frica de Dumnezeu.
Daca e sa imi fie frica de ceva, ar trebui sa imi fie frica doar de mine.
Nu exista asa ceva precum pedeapsa. Exista doar dreptate si adevar.
Un echilibru care trebuie restabilit dupa ce tulburam noi apele.

| UnleashedPsycho a răspuns:

De ce mi-ar fi frică de ceva inexistent?

| irina20 a răspuns:

Depinde de ceea ce fac, in general da.

| DdDdde a răspuns:

Cam da desi ar trebui sa nu ne fie frica de EL ar trebui sa il ascultam mai des

Răspuns utilizator avertizat
| tpuforyou a răspuns:

Nu, noua ne este frica de consecinta faptelor noastre si deci in consecinta de Dumnezeu si de Iad!

| ElectronicSound a răspuns:

Nu, stau cu el la o cafea si hotaram al 5 razboi universal rolling on the floor))))

| AlexandraIleana a răspuns:

Da! Dece? Poate sa zica toata lumea ca nu crede in El sau ca nu exista tot felul.Mie sincer da imi este frica...

| Snookie a răspuns:

Dumnezeu e un tip de treabă.Are si facebook.