| Joker3134 a întrebat:

Știți cumva siteuri de socializare? Unde pot sa vorbesc?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cumva cumva mai știm și noi:

Epistimo (Nou) este o rețea socială nouă, cu câteva caracteristici interesante, cum ar fi principiul de troc, creșterea reciprocă, algoritmul democratic și transparent. Recompensează fiecare acțiune a utilizatorului cu un credit egal. Dacă urmărești un utilizator, câștigi un adept, dacă îți place o postare, câștigi un like.

Desentric este o rețea socială foarte nouă. Este similar cu Twitter și are câteva caracteristici interesante, cum ar fi algoritm democratic, funcții transparente, principiul creșterii reciproce și stimulent pentru membrii fondatori.

Vero (Nou) Vero spune că este o "rețea socială pentru oricine care iubește ceva suficient pentru ao împărtăși - și dorește să controleze cine îi împărtășesc. Ca și noi în viața reală.

Befilo (Nou) este o nouă rețea socială unde toată lumea este în mod automat prietenă cu toată lumea. Tot ce are nevoie de cererile de prietenie este acum o istorie. Trebuie doar să vă alăturați rețelei și să vă conectați automat cu toți membrii.

WeChat este o rețea socială de mesagerie mobilă cu aproape 1 miliard utilizatori lunari activi care sunt în principal din China. Dar WeChat oferă de asemenea o versiune engleză, internațională. Dispune de funcționalități bogate, de la chat-ul la cumpărături, cu utilizatorii chiar cumpărând locuințe pe aplicație.

Zoimas (Nou) este un - rețeaua socială de anunțuri care vă ține online cât mai puțin posibil. Vă puteți conecta o singură dată în 12 ore, puteți fi conectat la numai 15 minute la fiecare conectare, puteți posta doar o dată la fiecare autentificare și aveți maximum 150 de prieteni.

Messenger (Nou) este o altă platformă de rețea socială pentru mesaje instantanee care funcționează în interiorul Facebook. Utilizatorii săi sunt estimate la aproximativ 1, 2 miliarde în ianuarie 2018.

Snapchat este o rețea de conținut audio-vizual cu aproximativ 200 de milioane de utilizatori începând din ianuarie 2018.

Quora este o platformă de rețea socială bazată pe întrebări și întrebări, Răspundeți la întrebări. Are aproximativ 200 de milioane de utilizatori în ianuarie 2018.

GirlsAskGuys (Nou) este un opus - o platformă de rețele sociale bazate pe sex, în care sexul opus să se întrebe și să răspundă la întrebări.

ProductHunt (Nou) este o companie socială care oferă prioritate conținutului despre produse noi.

AngelList (nou) este o platformă de rețea socială utilizată în principal de către investitori noi și antreprenori de pornire.

Kickstarter (Nou) este o caracteristică socială platformă de finanțare în care oamenii pot să își pună produsele sau ideile de produse pentru a obține finanțare. Site-ul a avut aproape 10 milioane de susținători.

Skype este o platformă de mesagerie instantanee care permite comunicarea utilizând text, voce și video. Are peste 300 de milioane de utilizatori activi lunar și face parte acum din Microsoft.

Viber este, de asemenea, o rețea socială de comunicare precum Skype, care permite text, voce și mesageria video. Are peste 800 de milioane de utilizatori

Tumblr este o rețea de bloguri cu peste 350 de milioane de bloguri și peste 500 de milioane de bloguri utilizatori. Rețeaua socială acceptă web și mobil.

Line este o rețea socială de mesagerie instant, care este populară în Japonia, dar acceptă și limba engleză și alte limbi. Are peste 600 de milioane de utilizatori din întreaga lume.

Gab (Nou) este un anunț fără anunțuri rețeaua socială care permite utilizatorilor săi să citească și să scrie mesaje de până la 300 de caractere, numite gabs. & # 8221; Are aproximativ 200.000 de utilizatori.

VK este ca Facebook, dar mai popular în Rusia și în țările vecine, cu peste 400 de milioane utilizatorii.

Reddit este o rețea socială de partajare a conținutului cu peste 500 de milioane de vizite lunare. Mesajele text sau link-urile directe pot fi partajate pe site și votate de membri pentru a determina popularitatea

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar esti deja unde trebuie big grin

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru Joker3134):

Pai?