| 220V a întrebat:

Toate femeile sunt curve, in afara de mama si de sora mea, dar sa nu uitam ca si ele sunt femei. Sau mai pe scurt: femeile sunt curve, sau viceversa? Nu am spus-o eu, desi tind sa cred ca asa e

Răspuns Câştigător
| l1t7leb0y19 a răspuns:

Baietii se excita vizual,iar fetele nu happy
Daca un baiat spune unei fete: hai sa iti fac sex oral, baiatul se poate alege cu o palma sau un pumn in cap de la o fata happy
Insa daca o fata spune unui baiat: hai sa iti fac un sex oral, nu ai sa gasesti prea multi baieti care sa refuze happy Decat daca sunt exagerat de timizi happy
Eu sunt baiat, si am studiat foarte bine seductia! Romania nu duce lipsa de fete faine, ci duce lipsa de baieti faini happy Unii baieti iau femeile drept trofee, si daca intrebi un baiat ce calitati are iubita lui,iti va spune: Sani mari,rotunzi, fundul bombat, buze groase, etc... Insa o fata ce crezi ca zice de un baiat? happy Baietii cand gandesc, se folosesc mai mult de logica, iar fetele de sentimente happy Invata si tu putina seductie si vei descoperii ca nu e asa cum crezi tu.
P.S. : Mama mea e singura de 7 ani, si nu a murit fara barbat happy E foarte fericita si singura! Dar asta nu are importanta!

| 220V explică (pentru l1t7leb0y19):

Chiar in ultimul timp am studiat putin de tot seductia si limbajul trupului si stiu ca e asa cum ai zis tu, eu sunt unu dintre acei baieti, care nu iau fetele drept trofee, oricum una dintre putinele gandiri care imi plac, dar daca citesti intrebarea scrie destul de clar ca nu eu am spus ce scrie acolo, astept sa vad cati citesc cu atentie ce am scris

| Ecea a răspuns (pentru l1t7leb0y19):

rolling on the floor
Ce ai studiat ma? rolling on the floor seductia?
Hahahahhaha.
Romania duce lipsa de cultura prietene in primul rand.Nu ducem lipsa de femei si de barbati.La varsta voastra este normal sa spuneti despre o femeie ca este "curva" pentru simplu fapt ca se uita la alt barbat.
Cititi o carte,o sa percepeti lucrurile altfel,valabil pentru ambele sexe,apoi o sa vezi cum este cand faci sex intelectual.
Voi astia care va uitati la nora pentru mama si pariu cu viata...ce sa intelegti?
Trebuie sa ai orizonturi foarte mici pentru a numi o femeie "curva".
Pe cale de consecinta logica,daca o femeie te insala,nu inseamna ca e curva, ci ca esti tu bou, nu esti in stare de nimic.

Ps.Sunt foarte curios, cum ai studiat seductia? rolling on the floor inca ma amuza fraza ta. Exista carti despre asa ceva?

| 220V explică (pentru Ecea):

Da ma, seductia, te invata ce sa vorbesti cu femeile, daca esti timid, nu e nimic rau sa fi timid, si aia te invata cum sa abordezi femeile

| l1t7leb0y19 a răspuns (pentru Ecea):

Raspunsul tau e lipsit de sens laughing In primul rand "intrebarea" asta, e legata de femei. Daca 220V a pus textul asta despre femei aici,nu cred ca trebuie sa fac o lista cu toate lucrurile de care duce lipsa Romania :-) Pai daca nu ai citit in viata ta si nu ai auzit niciodata de seductie,nu te baga in seama happy Daca nu ma ajuta cu ceva seductia,nu imi pierdeam timpul lasand un raspuns si aici happy
Daca vezi intrebari in care cineva spune ca Romania duce lipsa de baieti faini,sau fete faine, nu e necesar sa vina Ecea,sa lase un raspuns lipsit de sens si sa faca pe "Eroul" degeaba. Daca e vorba de lipsa de baieti faini de exemplu, nu trebuie sa spui ca Romania duce lipsa de cultura, de hrana, de oameni civilizati si asa mai departe happy Chiar nu are legatura una cu cealalalta! Data viitoare lasa un raspuns care sa aiba legatura cu textu sau cu intrebarea de inceput happy Daca studiem furnicile, tu vi si spui ca sunt mai multe tipuri de animale? STIM ASTA happy
P.S.: DA! Exista carti de seductie, exista si site-uri daca stii sa folosesti google happy O seara buna!

| Ecea a răspuns (pentru l1t7leb0y19):

Prietene,ai un nivel de pricepere pe cale de consecinta minimal.
Ideea era,ca,daca citesti o carte macar in viata,automat ti se schimba mentalitatea,abia atunci incepi sa privesti lucrurile diferit.
Acum o sa ma repet, odata cu cultura, vin si celalalte.Si da, are legatura una cu alta.multe lucruri au legatura cu educatia si cultura oamenilor.Eu tind sa cred ca totul pleaca de acolo.

CÚRVĂ, curve, s. f. 1. (Pop.) Femeie care duce o viață desfrânată. ♦ Prostituată. 2. Fig. Om ipocrit, josnic; cutră.

Hai sa analizam putin cuvantul si sa vedem ce legatura are asta cu ce am spus eu.

O femeie care duce o viata desfranata...
Care sunt motivele pe care o femeie duce o astfel de viata? Pai iti spun eu...lipsa de cultura si o educatie precara.

Prostituata.aici deja stim cu totii cu ce se ocupa o astfel de duduie.Nu cred ca ati vazut voi o bibliotecara care sta la pod.

Acum intelegi ce legatura are una cu alta?

Trebuie sa luati dexul in brate si sa vedeti ce inseamna curva, cate intelesuri are acest cuvant si la ce se referea mai exact citatul respectiv.
In nici nu caz nu discutam de prostitutie, ci de ipocrizie.Ca toate femeile sunt ipocrite, asta este altceva, desi nu poti face o astfel de aformatie fara sa cunosti toate femeile.Inca nu le-ai cunoscut pe toate, nu poti sustine asta.

| l1t7leb0y19 a răspuns (pentru Ecea):

Nu trebuie sa stai cu dex-ul in brate ca sa imi explici ce inseamna termenul "curva" :-) Multumesc oricum. Apreciez efortul!
Inainte sa spui ca am un nivel de pricepere pe cale de consecinta minimal, citeste cu atentie comentul meu, chiar si pe al tau ca nici tu nu ai inteles ce ai vrut sa zici cu primul coment.Eu nu am spus nicioata ca Romania duce lipsa de barbati si femei. Am spus ca Romania nu duce lipsa de fete FAINE, ci de baieti FAINI.Am spus "FAINI" referindu-ma la faptul ca multi baieti habar nu au cum sa vorbeasca si sa se comporte cu o fata, si pentru ca ei sunt praf la capitolul fete...in loc sa citeasca o carte de seductie(apropo, chiar exista asa ceva, documenteaza-te), sau sa intrebe si sa invete de la cineva care are experienta in domeniul asta.prefera sa dea vina pe fete,pe personalitatea lor,s.a.m.d.
P.S.: Nu trebuie sa cunosti toate femeile, ca sa ai succes in domeniul asta:-)
Si repet, citeste cu atentie.Nu am spus ca ducem lipsa de femei si barbati. O seara frumoasa in continuare!

| Ecea a răspuns (pentru l1t7leb0y19):

Prietene,cum sa citesti ceva despre seductie?
Inainte sa ai relatii sexuale cu o femeie,ai citit cum se face?
Mi se pare penibil sa inveti despre ceva ce nu poate fi invatat decat prin experiente.

Romania nu duce lipsa de femei si barbati faini,eu desi nu sunt in Romania, din putinii romani care i-am intalnit pe unde sunt eu, am reusit sa gasesc femei "faine".
Probabil depinde mult si de cercurile in care ne invartim. Daca stam cu baietii in fata blocului si bem bere la 2 litri,foarte probabil sa nu avem parte de asa ceva,ci doar de aceste "curve" despre care discutam.
Pe unde ma invart eu,tot intalnesc lume de calitate.
Desi eu sunt foarte misogin si am o parere foarte proasta despre femei, crede-ma ca intalnesc multe care ma uimesc, si nu sunt asa usor de uimit.

| paranteză a răspuns (pentru l1t7leb0y19):

La fel si mama mea, tatal meu a murit de cancer cand aveam 3 ani iar in prezent nu vrea sa aiba o relatie cu nimeni.

90 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Dar ce va supara adevarul, c**velor!
E true, cu mici exceptii.

| 220V explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Da, sunt exceptii, dar numai ca nu am precizat in intrebare, tocmai din cauza asta, sa sara pe mine si sa ma injure

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Da-le-n pnm de exceptii.Iar exceptii? Si care sunt micile exceptii?

| superdorex a răspuns:

Cati ani ai de ai ajuns la concluzia asta?

| 220V explică (pentru superdorex):

Conteaza varsta? Sa fim seriosi, am spus destul de clar ca nu eu am spus asta, dar tind sa cred ca e adevarat

| superdorex a răspuns (pentru 220V):

Daca tu ai avut ghinion in a gasi femeia care sa te aprecieze, sa stii ca nu le poti baga pe toate in aceeasi oala! De aceea te-am intrebat! Femeile sunt universul nostru, te intreb ce ai face daca nu ar exista? Ce crezi ca noi suntem mai breji? Ha, glumesti? Nu jigni ca altfel as crede ca ai alte orientari.Si de aceea le condamni.

| 220V explică (pentru superdorex):

Dar n-am spus eu nimic, despre cum ca am fi mai breji, barbatii sunt niste porci, toata lumea stie asta, dar iti zic si tie ca nu eu am spus ce scrie acolo, am zis ca tind sa cred, si cand spus asta ma refer la unele femei, nu la toate, dar imi place sa-mi sara cate unii in cap si sa se enerveze, unele raspunsuri chiar imi plac de aici, sunt raspunsuri inteligente, din punctul meu de vedere si sincer la asta ma asteptam, la raspunsuri idioate(adica injuraturi si chestii urate) si raspunsuri inteligente

| Hombre a răspuns:

Crezi foarte prost, nu exista femei curve daca nu sunt si barbati care sa le "faca". Si atunci ce mai comentam.

| hideaway a răspuns:

Uite ce este mă, dacă sunt femeie asta nu înseamnă că sunt și o curvă. M-ai cunoscut tu cumva și nu știam. Nu cred.Din cauza voastră ajungem noi ce ajungem!

| Dumnezău a răspuns:

Total gresita afirmatia lui Napoleon. Misandrismul si misoginismul sug,in egala masura. Daca o femeie se culca cu multi barbati,nu inseamna ca-i curva,inseamna ca-i place batul,sau ca cedeaza usor,dar asta nu inseamna ca-i curva.E foarte aiurea sa spui de una ca e curva, dar cand unul are relatii sexuale cu o gramada de femeii e epic si emana masculinitate, cum a zis si Mortem.Mult mai mult curve sunt in categoria celor ce un intretin relatii sexuale cu multi,zic de curvele din TV,sau curvele mentale,cum ar fi SNSPA-istii,piaristii, brokerasii, si alti din astia care iau 40 de milioane pe lunea,din prostitutie intelectuala,si trimiterea ipocriziei la rang de arta si slujba.

Nu mai fiti misogini, ca putine femei sunt curve in adevaratul sens al cuvantului, nu trebuie sa i se scada din merite femeii sub nicio forma.Si-s baiat, afirmand asta.

| 220V explică (pentru Dumnezău):

Unu dintre putinele raspunsuri care imi plac, eu am vrut sa vad fiecare cum reactioneaza, esti primul care imi zice ca chestia aia e spusa de Napoleon, nu degeaba esti Dumnezau, le sti pe toate, si ce gandesc eu despre adevaratele curve, cred ca in mare masura, daca nu la fel, ca si tine

| Dumnezău a răspuns (pentru 220V):

Incep sa cred ca sunt Antihristul cand tot vad ca lumea imi da dreptate, si sunt martorul fabuloseniei si atotputerniciei mele in fiecare zi.People are strange, cum ar zice tovarasu' Morrison. thinking

| 220V explică (pentru Dumnezău):

Pai dumnezeu e antihiristul, eu asa stiam, la cate crime a facut

| Dumnezău a răspuns (pentru 220V):

Fie ca exista un Creator sau nu,nu cred ca are tupeul sa fie si Antihrist,chiar daca in mare,corespunde "cerintelor" alea spuse in Biblie despre el. Oricum,nici pe mine nu m-ar deranja sa fiu Antihrist, dar mai intai, trebuie sa am doar un ochi.Si cica Antihristul o sa fie un om foarte bun, pe care toti o sa il urmeze si o sa-l considere al doilea Iisus, iar eu cum am fantezia suprema de a fi Iisus sau Dumnezeu...Seems legit!

| CoquineNoire a răspuns:

La fel cum si barbatii sunt porci, in afara de tata si frati-miu.
ei sunt doar porci de guineea.

| 220V explică (pentru CoquineNoire):

Imi place de tine, imi place ce ai raspunshappy rolling on the floor

| Infraverde a răspuns (pentru CoquineNoire):

laughing. Puncte în plus pentru execuţie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Infraverde):

Ce faci, turista mica virtuala? Ti s-a terminat portia de valium? rolling on the floor
Hai sa-ti zic o poanta buna: ma tot impiedicam eu pe la rubrica Totul futil Despre TPU de diversi bebe care intrebau disperati: "cum pot sa-mi sterg contul"... si m-a mancat undeva sa le scriu (dar n-am facut-o, sa fim intelesi!) urmatoarea propunere:
"Buna!
Posteaza public adresa de mail si parola contului, si clanul lui Vandemort o sa aiba grija de restul rolling on the floor
Pa, pa."
Ah, ce vremuri! Gata blogheritul, te-ai plictisit pana si tu de ce debitezi acolo?
PS. Iar raspunsul meu la intrebarea actuala, ca sa nu zica 380V trifazat ca vorbesc pe langa, ar fi: o femeie este asa cum o vede mintea ta. Daca mintea ta e pura, si femeia va fi pura. Daca mintea ta e curva, si femeia va fi tarfa... Tii! ia uite, puteam sa fac si o poezie!

| 220V explică (pentru anonim_4396):

Mai am putin sa ajung la 380V, mai am putin

| Infraverde a răspuns (pentru anonim_4396):

Ioti, mentosane. Nu, nu m-am lăsat de blogăreală, da' lenea-i maaare, şi în plus toţi acei decalitri de cerneluri virtuale pe care i-am aruncat pe acolo aberând despre crizele mele adolescentine încep să pută. Just sayin.
P.S. Valiumul s-a făcut aspirină de când nu am mai zis şi eu ceva inteligent. Nu-i bai cu încrederea, că eu mă cred deşteaptă tare, da' mi se duce reputaţia de Confucius de Vaslui.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Infraverde):

Ha, ha... sper ca nu faci tratamentul ala, cu aspirina intre genunchi rolling on the floor

| Infraverde a răspuns (pentru anonim_4396):

Tratament nu-mi trebuie (tu-vă-ntre limbrici, de ce nu pot scrie t r e b e, bre?), că n-am salmonela. Poate numai o răceală la şosete.

| CoquineNoire a răspuns:

Eh, uite ca mai sunt si baieti/barbati cu capul pe umeri si nu gandesc eronat, ca toti cei care sunt de acord cu acea prejudecata.
bravo.

| 220V explică (pentru CoquineNoire):

Mersi

| 220V explică (pentru CoquineNoire):

Fiecare gandeste diferit, si mie imi place sa cred ca sunt foarte diferit fata de Turma

| CoquineNoire a răspuns (pentru 220V):

Eu m-am referit la anumite raspunsuri care mi-au placut, dar cu placere laughing

| 220V explică (pentru CoquineNoire):

laughing nu am fost pe faza, scuze, greseala mea

| EmaS a răspuns:

Ei bine, atunci eu sunt o exceptie de la regula.

| 220V explică (pentru EmaS):

Poti sa-mi argumentezi de ce?

| EmaS a răspuns (pentru 220V):

Chiar trebuie sa argumentez? Pentru ca am primit o buna educatie si am principii solide de viata dupa care traiesc.

| 220V explică (pentru EmaS):

Imi place raspunsul tau la asta, esti sigura pe tine si asta e bine. Pacat ca esti habotnica

| Laurretta a răspuns:

Tind sa precizez si eu un lucru: daca nu am fi noi, femeiile curve, voi nu ati mai fi existat!

| l1t7leb0y19 a răspuns:

Imi vine sa rad cat de nevinovati se cred baietii pe aici laughing)
Cand spuneti ca o fata este curva,baiatul ce a facut sex cu acea "curva",se transforma in print?laughing laughing
E usor sa fi batut/a in cap si sa zici ca ala sau aia e curva,rea,proasta,nebuna,ticnita, sarita de fix, si multe alte "complimente" de genul asta.E mai usor sa judeci, sa critici si sa faci din tine un ingeras nevinovat decat sa intelegi ce anume a determinat o persoana sa actioneze astfel.
Ma refer doar la cei care chiar nu se pot abtine si critica pentru ca zbiara EGO-ul in ei:
Inlocuieste "este gresit" cu "Nu ma reprezinta pe mine insumi".Si atunci daca iti asculti mesajul ce ti-l transmite SUFLETUL si nu mintea(care nu iti "dicteaza" decat ce a fost invatata) vei intelege ce vreau sa zic.
In rest, Cui nu-i convine? Sa stiu pe cine sa nu bag in seama

| Musique a răspuns:

Dar,sa nu uitam ca suntem egali.

| 220V explică (pentru Musique):

Corect, suntem egali

| ochiverzi91 a răspuns:

Asta dovedeste cat de necopt esti.

| Shottas a răspuns:

Din cate am citit in mare tin sa le dau dreptate fetelor. Asa cum sa mai zis nici noi n-am putea trai fara ele nici ele fara noi. Dar le contrazic pe cele care dau vina numai pe barbati ca sunt dependenti de xex, cand de fapt si ele sunt la fel de dependente ca si noi. De exemplu o femeie poate avea orgasm multiplu pe cand un barbat nu, deci in urma unui act sexual de calitate o femeie are mai multa sadisfactie decat un barbat. Dar cum barbati sunt din ce in ce mai floare rara si nu pot duce la bun sfarsit un act sexual femeile cauta in continuare o partida mai buna, iar cand zic partida mai buna nu ma refer doar la sex, ci si la minte, bani, protectie etc. Curve sunt doar traseistele si prostituatele adica alea care fac sex non stop pe bani, ajungand sa nu mai aiba nici o sadisfactie. In aceeasi categorie mai intra si stoarfele(aka carpele) = nespalate. In rest si noi si ele suntem egali, asa cum orice barbat (adevarat) viseaza si eventual are mai multe femei asa si femeile vor mai multi barbati. Prostia asa cum ca femeia este mult mai inferioara barbatului se datoreaza religiilor care au pus femeia pe ultimul plan, dovada ca mai toti calugari si popi sunt GAY. De exemplu in perioada inchizitiei daca la 2 barbati le placea o femeie frumoasa aceasta erea arsa pe rug de catre biserica. Femeia e inferioara barbatului din punct de vedere intelectual si fizic in rest calitatile cum ar fi frumusetea o aduc destul de aproape de egalitate. Iar femeile care spun ca numai barbatul vrea sex inseamna ca nu au avut parte de sex adevarat, bine asta tot din cauza noastra...

| Woodenpints91 a răspuns:

Paraziţii - curve ca voi.

Şi nu,nu toate femeile sunt curve. Mulţi spun despre o fată că e curvă, dacă aceasta se culcă cu toţi, doar cu el nu.

| 220V explică (pentru Woodenpints91):

Da, ombladon, si la TotEuBaii i-am ca aceasta melodie o canta cheloo, dar era noapte si poate eram obosit, am o scuza, dar nimeni nu mi-a spus cine a zis: Toate femeile sunt curve, in afara de mama si de sora mea, dar sa nu uitam ca si ele sunt femei. Si ai dreptate, o fata e curva in ochii unui barbat curva, atat timp cat nu se **** cu el, majoriatetea gandesc asa, ca suntem porcilaughing

| 220V explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Eu cred ca deja stie melodia, de mult timp

| Innovation a răspuns:

Vorba lui @aleksia1, e si vina barbatilor.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Dude,de ce femeile sunt c'rve? Acum ca vezi tu pe centura 2-3 panarame si ca mai sunt unele ca trec de la unu' la altu in 2 zile aia e alta poveste.Acum ti-au luat tie 10 minute pe WC sa te gandesti la intrebarea asta de ca'at ca tot pe toaleta e gandita...Voi daca vedeti o fata ca s-a despartit de un prieten de-al vostru "gata, aia e curva".Dar voi cand faceti o fata sa planga si sa sufere cate 2-3 saptamani cum e? Gandeste-te si tu la milioanele de femei extraordinare [rudele tale, in viitor sotia ta, etc].Ele sunt doar mici exceptii? NU! Daca va ganditi ca 50% din femei sunt curve, e clar ca toate sunt.Si de ce sora ta nu e curva si uite pe sora mea o faci curva? Sau e tot o exceptie? De ce sora ta nu e curva si sora lui BlakStar e? Sau face parte din mica-mare exceptie?
Asa ca *** off...

| 220V explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

rolling on the floor daca citesti mai bine intrebarea mai bine, o sa-ti dai seama ce am scris, ca de zis, nu am zis eu vorbele alea

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru 220V):

Am citit mai bine mai bine [mai bine de atat nu se putea] si tot dracu ala e.Mda vorbele nu erau spunse de tine.Cel care a spus asta: *bla bla ce am scris mai sus bla bla *
Si ai mai intrebat daca femeile sunt c'rve si vice-versa.Adica ce vrei sa intrebi, daca femeile sunt c'rve sau daca c'rvele sunt porci? Nu, sunt camile honey.

| 220V explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Cand am intrebat daca femeile sunt curve, sau viceversa, mi-a venit pe moment si e dintr-o melodie de la cheloo, daca ai auzit de el. Am spus-o ca stiam ca o sa sara multi pe mine sa ma injure

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru 220V):

Funnyoh go on
Acum cateva saptamani imi trimiteai mesaje ca ce tare, o fata care asculta Parazitii si rap, iar acum ma intrebi daca am auzit de Cheloo.Si zici ca ai pus-o ca stiai ca o sa sara multi pe tine? Inseamna ca aveai nevoie de atentie daca stiai ca o sa sara.Si da, ti-ai atins scopul, acum toate fetele de injura.Congrats'...

| 220V explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Aveai alt nume pe atunci, l-ai schimbat daca nu ma insel, ma insel?

| 220V explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Ura este si va ramane cel mai sincer sentiment. Ma injura, asta e, nu sunt primele persoane care m-au injurat, sau care ma injura, dar am vrut sa vad fiecare ce reactie are, tu presupun ca esti nervoasa

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru 220V):

Nu,tot eu sunt.I'm back baby devil

| 220V explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

E bine asa

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru 220V):

Neahoh go on nu sunt nervoasa.
Dar mi s-a parut chiar ofensiva intrebarea.Asta e,pe moment eram indignata, nu nervoasa ca poti sa ma faci parapanta cat vrei, atata timp ca nu sunt, I don't give a f'ck.So,din partea mea, pacebig grin

| 220V explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Bun, asa e cel mai bine, e chestia ca unele fetite au sarit ca si arse

| Himera a răspuns:

Exista 3 tipuri de femei:
1 Femeile cuminte, se culca numai cu un barbat
2 Curvele se culca cu toti
3 Curvele dracului, se culca cu toti, numai cu tine nu.

| 220V explică (pentru Himera):

Care din astea 3 categorii ai intalnit?

| EmaS a răspuns (pentru 220V):

Dar,tu de care ai intalnit? Eu cred ca stiu deja raspunsul dupa afirmatia pe care ai facut-o!

| Himera a răspuns (pentru 220V):

Pentru mine nu conteaza, sunt asexuala, dar tu cred ca te-ai lovit numai de 3laughing

| 220V explică (pentru EmaS):

Spune-mi raspunsul, daca il sti

| EmaS a răspuns (pentru 220V):

Raspunsul este cat se poate de simplu, de logic.

| MortemAeternum a răspuns:

Hai sa nu discriminam, ca sunt o gramada de curve masculine.
Este amuzant, cand o femeie se culca cu mai multi barbati este curva, dar cand un barbat se culca cu mai multe femei este un "jucator".

| 220V explică (pentru MortemAeternum):

laughing, ai dreptate, eu tot curve le zic, nu e nici o diferenta intre curve masculine si cele feminine

| Crucified a răspuns:

Bune pururea de batut. laughing

| Raniia a răspuns:

Dar sa nu uitam ca tu trebuie sa le respecti!

| 220V explică (pentru Raniia):

Eu respect pe toata lumea, atat timp cat lumea ma respecta si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand va aud cum vorbiti despre ele... ar trebui sa va dati 2 palme peste cap.

| 220V explică (pentru anonim_4396):

Eu am primit mai mult decat 2 palme, am primit sute de injuraturi grele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai da tu tot n-ai terminat cu asta? ai fost batut vreodata de ofemeie? stiu eu una...

| Bris a răspuns:

Fete frumoase, destepte si modeste le-a creat Dumnezeu iar femei le-au facut barbatii.

| Marian3rd a răspuns:

Amin!

| AidaCR a răspuns:

Ce prostie happy. De acum mama si cu sora mea sun curve.ouu la fel si eu. Mm...gandesti prost. De fapt majoritatea femeilor sunt cuminti. 5% maxim da sunt curve. Si stii de ce? din cauza voastra care nu va saturati de sex. In concluzie. Daca nu am fi noi, femeile voi barbatii...oh go on.vai de capu vostru laughing.

| Ghiurau_George_1997 a răspuns (pentru AidaCR):

Unele se prostitueaza pentru ca nu au unde sa locuiasca si ce sa manance iar unele sunt fortate sa faca asta, desigur sunt si femei care se duc dupa un barbat bogat si odata ce vede altul si mai bogat se duce dupa celalt...

| fl0ryn22 a răspuns:

99,9% sunt panarame dar mai sunt si mici exceptii

| 220V explică (pentru fl0ryn22):

Da, sunt femei cu mici exceptii, daca intelegi ce vreau sa spun

| DraaaagooooS a răspuns (pentru fl0ryn22):

Da 00.01%

| fl0ryn22 a răspuns:

Acum sa o zice-m pe a dreapta toate fetele sunt cu ochii dupa bani iar cele care nu sunt le strica anturajul

| aleksia1 a răspuns:

Nu ar mai exista atatea... daca nu ar fi barbati care sa le caute...voi sunteti obsedati si traiti pe baza de sex.sorry dar e adevaru

| fl0ryn22 a răspuns (pentru aleksia1):

Nu ar mai exista atatea daca voi nu ati pleca urechea la tot ce va zice unul si altul, noi suntem barbati deci incercam big grin

| 220V explică (pentru aleksia1):

Nici o suparare, imi place cand cineva isi spune opinia

| kissterie a răspuns:

Din intrebarea asta a ta stupida pot deduce un singur lucru: esti un alt porc misogin care nu stie sa aprecieze o femeie, care crede ca barbatii sunt mai presus de femei.
Macar stii ce inseamna cuvantul "curva" cu adevarat?happy
Daca taceai, filozof ramaneai. Pune mana pe o carte si citeste in loc sa generalizezi. Mark T. spunea ca "orice generalizare este falsă... inclusiv aceasta. " so... mai gandeste-te la ceea ce ai spus. Nu cred ca esti in masura sa spui asemenea cuvinte si iti dau un sfat: nu mai scoate pe gurita aia in viata ta asemenea cuvinte. Pa-pa!happy

| qianii a răspuns (pentru kissterie):

Kissterie cati ani ai? si cate relatii ai avut? si nu o pune cu -