| 220V a întrebat:

Toate femeile sunt curve, in afara de mama si de sora mea, dar sa nu uitam ca si ele sunt femei. Sau mai pe scurt: femeile sunt curve, sau viceversa? Nu am spus-o eu, desi tind sa cred ca asa e

Răspuns Câştigător
| l1t7leb0y19 a răspuns:

Baietii se excita vizual,iar fetele nu happy
Daca un baiat spune unei fete: hai sa iti fac sex oral, baiatul se poate alege cu o palma sau un pumn in cap de la o fata happy
Insa daca o fata spune unui baiat: hai sa iti fac un sex oral, nu ai sa gasesti prea multi baieti care sa refuze happy Decat daca sunt exagerat de timizi happy
Eu sunt baiat, si am studiat foarte bine seductia! Romania nu duce lipsa de fete faine, ci duce lipsa de baieti faini happy Unii baieti iau femeile drept trofee, si daca intrebi un baiat ce calitati are iubita lui,iti va spune: Sani mari,rotunzi, fundul bombat, buze groase, etc... Insa o fata ce crezi ca zice de un baiat? happy Baietii cand gandesc, se folosesc mai mult de logica, iar fetele de sentimente happy Invata si tu putina seductie si vei descoperii ca nu e asa cum crezi tu.
P.S. : Mama mea e singura de 7 ani, si nu a murit fara barbat happy E foarte fericita si singura! Dar asta nu are importanta!

90 răspunsuri:
| 220V explică (pentru MortemAeternum):

laughing, ai dreptate, eu tot curve le zic, nu e nici o diferenta intre curve masculine si cele feminine

| 220V explică (pentru EmaS):

Imi place raspunsul tau la asta, esti sigura pe tine si asta e bine. Pacat ca esti habotnica

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Dar ce va supara adevarul, c**velor!
E true, cu mici exceptii.

| 220V explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Da, sunt exceptii, dar numai ca nu am precizat in intrebare, tocmai din cauza asta, sa sara pe mine si sa ma injure

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru 220V):

Funnyoh go on
Acum cateva saptamani imi trimiteai mesaje ca ce tare, o fata care asculta Parazitii si rap, iar acum ma intrebi daca am auzit de Cheloo.Si zici ca ai pus-o ca stiai ca o sa sara multi pe tine? Inseamna ca aveai nevoie de atentie daca stiai ca o sa sara.Si da, ti-ai atins scopul, acum toate fetele de injura.Congrats'...

| Hombre a răspuns:

Crezi foarte prost, nu exista femei curve daca nu sunt si barbati care sa le "faca". Si atunci ce mai comentam.

| 220V explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Aveai alt nume pe atunci, l-ai schimbat daca nu ma insel, ma insel?

| 220V explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Ura este si va ramane cel mai sincer sentiment. Ma injura, asta e, nu sunt primele persoane care m-au injurat, sau care ma injura, dar am vrut sa vad fiecare ce reactie are, tu presupun ca esti nervoasa

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru 220V):

Nu,tot eu sunt.I'm back baby devil

| 220V explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

E bine asa

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru 220V):

Neahoh go on nu sunt nervoasa.
Dar mi s-a parut chiar ofensiva intrebarea.Asta e,pe moment eram indignata, nu nervoasa ca poti sa ma faci parapanta cat vrei, atata timp ca nu sunt, I don't give a f'ck.So,din partea mea, pacebig grin

| Himera a răspuns:

Exista 3 tipuri de femei:
1 Femeile cuminte, se culca numai cu un barbat
2 Curvele se culca cu toti
3 Curvele dracului, se culca cu toti, numai cu tine nu.

| 220V explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Bun, asa e cel mai bine, e chestia ca unele fetite au sarit ca si arse

| 220V explică (pentru Himera):

Care din astea 3 categorii ai intalnit?

| EmaS a răspuns (pentru 220V):

Dar,tu de care ai intalnit? Eu cred ca stiu deja raspunsul dupa afirmatia pe care ai facut-o!

| Himera a răspuns (pentru 220V):

Pentru mine nu conteaza, sunt asexuala, dar tu cred ca te-ai lovit numai de 3laughing

| 220V explică (pentru EmaS):

Spune-mi raspunsul, daca il sti

| EmaS a răspuns (pentru 220V):

Raspunsul este cat se poate de simplu, de logic.

| Infraverde a răspuns (pentru CoquineNoire):

laughing. Puncte în plus pentru execuţie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Infraverde):

Ce faci, turista mica virtuala? Ti s-a terminat portia de valium? rolling on the floor
Hai sa-ti zic o poanta buna: ma tot impiedicam eu pe la rubrica Totul futil Despre TPU de diversi bebe care intrebau disperati: "cum pot sa-mi sterg contul"... si m-a mancat undeva sa le scriu (dar n-am facut-o, sa fim intelesi!) urmatoarea propunere:
"Buna!
Posteaza public adresa de mail si parola contului, si clanul lui Vandemort o sa aiba grija de restul rolling on the floor
Pa, pa."
Ah, ce vremuri! Gata blogheritul, te-ai plictisit pana si tu de ce debitezi acolo?
PS. Iar raspunsul meu la intrebarea actuala, ca sa nu zica 380V trifazat ca vorbesc pe langa, ar fi: o femeie este asa cum o vede mintea ta. Daca mintea ta e pura, si femeia va fi pura. Daca mintea ta e curva, si femeia va fi tarfa... Tii! ia uite, puteam sa fac si o poezie!

| 220V explică (pentru anonim_4396):

Mai am putin sa ajung la 380V, mai am putin

| Raniia a răspuns:

Dar sa nu uitam ca tu trebuie sa le respecti!

| Woodenpints91 a răspuns:

Paraziţii - curve ca voi.

Şi nu,nu toate femeile sunt curve. Mulţi spun despre o fată că e curvă, dacă aceasta se culcă cu toţi, doar cu el nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand va aud cum vorbiti despre ele... ar trebui sa va dati 2 palme peste cap.

| 220V explică (pentru Raniia):

Eu respect pe toata lumea, atat timp cat lumea ma respecta si pe mine

| 220V explică (pentru Woodenpints91):

Da, ombladon, si la TotEuBaii i-am ca aceasta melodie o canta cheloo, dar era noapte si poate eram obosit, am o scuza, dar nimeni nu mi-a spus cine a zis: Toate femeile sunt curve, in afara de mama si de sora mea, dar sa nu uitam ca si ele sunt femei. Si ai dreptate, o fata e curva in ochii unui barbat curva, atat timp cat nu se **** cu el, majoriatetea gandesc asa, ca suntem porcilaughing

| 220V explică (pentru anonim_4396):

Eu am primit mai mult decat 2 palme, am primit sute de injuraturi grele laughing

| Dumnezău a răspuns:

Total gresita afirmatia lui Napoleon. Misandrismul si misoginismul sug,in egala masura. Daca o femeie se culca cu multi barbati,nu inseamna ca-i curva,inseamna ca-i place batul,sau ca cedeaza usor,dar asta nu inseamna ca-i curva.E foarte aiurea sa spui de una ca e curva, dar cand unul are relatii sexuale cu o gramada de femeii e epic si emana masculinitate, cum a zis si Mortem.Mult mai mult curve sunt in categoria celor ce un intretin relatii sexuale cu multi,zic de curvele din TV,sau curvele mentale,cum ar fi SNSPA-istii,piaristii, brokerasii, si alti din astia care iau 40 de milioane pe lunea,din prostitutie intelectuala,si trimiterea ipocriziei la rang de arta si slujba.

Nu mai fiti misogini, ca putine femei sunt curve in adevaratul sens al cuvantului, nu trebuie sa i se scada din merite femeii sub nicio forma.Si-s baiat, afirmand asta.

| 220V explică (pentru Dumnezău):

Unu dintre putinele raspunsuri care imi plac, eu am vrut sa vad fiecare cum reactioneaza, esti primul care imi zice ca chestia aia e spusa de Napoleon, nu degeaba esti Dumnezau, le sti pe toate, si ce gandesc eu despre adevaratele curve, cred ca in mare masura, daca nu la fel, ca si tine

| CoquineNoire a răspuns:

Eh, uite ca mai sunt si baieti/barbati cu capul pe umeri si nu gandesc eronat, ca toti cei care sunt de acord cu acea prejudecata.
bravo.