| Joker3134 a întrebat:

Toate pastilele de la psihaitrie au efecte secundare grave? Am auzit ca anxiarul are efect secundar depresie puternica.

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Au, te asigur de asta, iei pentru anexitate te tezesti ca suferi de depresie vreo cateva zile, iei pentru somn iti da somnolenta, ameteli, lesin constant

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

Iau cv care nu da dependenta si kivi si lapte seara sau o cafea dimineata

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

Ala l-am luat si eu, da, dau si toata te ziua te simti ca un zombie plus ca iti dau amnezie, ameteli, stari de lesin cand le lasi numai poti dormi fara ele

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

Nu conduc, merg pe jos

| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

Simpotomele trec mann acum numai am nimic

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

2 saptqmani, am vb imi spunea ist ganz normal.ray

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

E na nu puteam fara ele

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns:

Acum cinstit jokere, câte ai luat?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu. Nu toate. Citeste prospectul big grin