| anonim_4396 a întrebat:

TPU nu respecta dreptul la libera exprimare! Deci incalca Constitutia Romaniei! De asemenea isi incalca propriul regulament pentru Campionul Zilei! Acolo fiind o bataie de joc! Adminii nu raspund la cererile utilizatorilor si nu ii ajuta cu problemele acestora! De asemenea i-au drepturi utilizatorilor care isi exprima opinia sau chiar dau ban, opinia fiind transmisa intr-un mod civilizat! Am vorbit cu niste useri care se pregatesc sa reclame acest site! Daca voi putea voi face o petitie pentru inchiderea site-ului sau inlocuirea adminilor! Nu se mai poate dragi admini si utilizatori! Trebuie sa stopam aceasta bataie de joc adica trebuie sa actionam!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm...de cateva zile (de fapt mai multe) tot vad ca inca esti revoltat in legatura cu site-ul asta. Dar totusi gandeste-te cum ar fi fost daca nu s-ar fi gandit cineva sa il faca. Eh,nu ca era mare chestie, ca doar mai sunt si altele. Dar acum nici nu mai puteai sa fi campionul zilei de exemplu (nu ca ai avea titlul asta in "acte", dar macar eu stiu ca ai fost, fara sa conteze ca adminii te-au aruncat cateva sute de locuri mai jos decat erai)
Dar gandindu-te cati idioti umbla pe aici chiar ca ai vrea sa-l inchizi
Despre admini nu prea am ce sa spun. Deocamdata n-am avut nici o problema cu ei, dar cine stie ce se mai intampla in viitor
Oricum o fi, daca faci o petitie eu te sustin (si am presimtirea ca o sa-mi stearga comentariul)

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

In loc sa le fii recunoscator pentru efortul pe care il fac de a ne pune la dispozitie acest spatiu virtual, in care putem si noi sa punem intrebari si sa primim raspunsuri, sa aflam multe lucruri noi, sa dialogam cu altii pe diferite teme, uite ce faci tu. confused

| anonim_4396 explică (pentru sabin89):

Tocmai ei incearca cenzurarea informatiei! In foarte multe situatii ei stergand intrebari/raspunsuri sau bazneaza utilizatori care expun informatii care sunt impotriva religiei sau impotriva institutiilor de stat!