| anonim_4396 a întrebat:

TPU nu sunt fotogenic, nu ies deloc bine in poze, nu imi place cum arat, ce pot face pentru a deveni mai fotogenic? sa ies mai bine in poze

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Lumina. Lumina e de vina.

| anonim_4396 explică (pentru N0xEterniS):

Mai detaliat daca vrei

| Caro34 a răspuns:

Știi ce zic eu? Uita-te in oglinda si întreabă-te ce nu-i OK in viața ta? Cand vei fi fost vindecat de problema asta, pozele vor ieși perfect. Ele sunt super si acum insa conștiința umbrita de griji le face sa paleasca. Fa poze cand te simți fericit, altfel nu are rost! Numai bine!

| Caty68 a răspuns:

E vorba de pozitie aici.Stai in mai multe pozitii si zambeste.