| Criss001 a întrebat:

TPU...se termina vacanta si eu nu am facut nimica vara asta... ei nici chiar nimica dat cel mai mult am stat(cu colege etc nu prea au vorbit cu mine si nu au vrut sa iasa cu mine)si nu stiu ce sa mai fac va rog ajutati-ma am avut o vara oribila si poate o mai pot schimba macar putin.Va rog ajutati-ma.Multumesc:-

2 răspunsuri:
| zalisa a răspuns:

Păi ai putea să te pui să citeşti măcar o parte din cărţile pentru şcoală, e un lucru bun de făcut, chiar şi în ultimele momente.
Dacă nu îţi place ce ai pe lista de lecturi (bănuiesc că ai una), ai putea să citeşti ce îţi place ţie.
Bafta!
Bze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste o carte la 3 zile si gandeste-te ca trebuie neaparat sa termini astfel vei reusi.