Tu cand te-ai bucurat ultima data din tot sufletul?

Ne incanta si ne inspira asemenea clipuri, asa ca te intrebam: cand te-ai bucurat ultima data din tot sufletul de un eveniment?

38 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Râdeam din tot sufletul până să-mi pierd mama, apoi mai rar și la suprafață iar acum după ce nu mai este nici tata, nu-mi aduc aminte!
Pa, pa.

| IsabelaIssa a răspuns:

De fiecare data cand ma duc la biserica simt o bucurie in suflet. happy

| Musique a răspuns:

Mă întreb, când voi avea vârsta dânsei voi putea fi la fel de fericită? Câți din noi vor fi?
Un motiv pentru care să fiu fericită sau măcar să zâmbesc, găsesc în fiecare zi.

| DenisIonut01 a răspuns:

Cand eram mic, pana in 7 ani.

| William a răspuns:

Cand am citit intrebarea voastra.

| Pricked a răspuns:

Când mi-a zis mama că mă lasă-n pace.

| OnuOnulică a răspuns:

Pe mine mă sperie mai mult de cât să mă facă fericit laughing)

| OnuOnulică a răspuns:

De la un timp, mai exact noiembrie 2013 nu prea am mai râs...am avut o problemă cu stresu și chesti de genu.
Sper să treacă cu timpul. happy

| zurick a răspuns:

Când nu știam că sunt o idioată...Nu văd ce e așa distractiv în video-ul ăla.

| Dariusuu a răspuns:

Când am luat permisul. Nu ştiu cum să vă spun dar am fost foarte uşurat.

| oprescudorin11 a răspuns:

Fara intentia de a flata "TPU", m-am bucurat sa gasesc niste exceptii de frumusete (in cel mai acoperitor sens al termenului)(nu dau nume), care mi-au dat speranta intr-o lume mai buna, mai generoasa.Asa a fost sa fie! Habar nu aveti ce resurse extraordinare aveti!

| LTAA a răspuns:

Nu am nici cea mai vaga idee.

| Duucu a răspuns:

Încerc să mă bucur mereu. Ultima dată a fost acum căteva minute.

| Ibrahimovic a răspuns:

Aseara. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă bucur din tot sufletul de fiecare moment, clipă şi secundă pe care mi-o petrec alături de părinţii şi bunicii mei. Orice altă bucurie păleşte în faţa acesteia. Şi ştiu că într-o zi va exista o persoană care va însemna totul pentru mine, iar mai apoi acea persoană (poate) îmi va oferi o altă mare bucurie şi-mi va da un motiv în plus să trăiesc şi să mă bucur de fiecare moment pe care mi-l petrec alături de ele, însă mereu clipele petrecute alături de cei cărora le datorez existenţa mea vor rămâne cele mai importante momente din viaţa mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ultimul timp din pacate am avut parte de zile mai mult ''innorate''...totusi nu lipsite total de soare... sad
Frumos videoclip happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hristos a inviat, TPU!
Incerc sa ma bucur de fiecare zi, fiecare zi este o binecuvantare de la Dumnezeu, trebuie sa ne bucuram de fiecare clipa.
Ultima oara cand m-an bucurat a fost de ziua mea de nastere.
Va pup si Sarbatori fericite in continuare intregii comunitati!

| PeFuga a răspuns:

Nu-mi amintesc sad

| zahy a răspuns:

Acum ma bucur din suflet, pentru ca scriu citesc si exist.

| val31989 a răspuns:

Ieri

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Din tot sufletul m-am bucurat ieri happy

| TempestUV a răspuns:

Nu cred ca m-am bucurat vreodata din tot sufletul.

| Swan39 a răspuns:

Nu ştiu cum e să te "bucuri din tot sufletul"; probabil că e minunat, copleşitor...
Totuşi, clip-ul m-a făcut să zâmbesc. Sunt chiar invidioasă (dar într-un sens bun - de admiraţie)... mă întreb dacă şi când voi simţi şi eu aşa ceva, o bucurie, fericire, iubire, linişte şi pace interioară, armonie...

| CartoonN a răspuns:

Cand am ramas la mate...m-am bucurat ca-s mai special decat restul prostilor trecuti pe ochi frumosi(mai prosti ca mine)

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Nu mai țin minte.

| OaiaNinjalău a răspuns:

Cand m-am dat tot asa intr-un carusel... :3

| lullaby23 a răspuns:

Eram in parc, iar un bunicut i-a daruit unei bunicute un trandafir rosu spunand-ui "Ai ramas la fel de frumoasa ca atunci cand ne-am intalnit prima oara si ti-am daruit un trandafir rosu".M-am bucurat ca un copil cand primeste un balon sau orice altceva ce il bucura.

| rememberme24 a răspuns:

Incerc sa ma bucur in fiecare zi de lucrurile frumoase care mi se intampla, insa ultima data cand m-am bucurat din tot sufletul a fost atunci cand l-am auzit pe varul meu mai mic(4ani) spunandu-mi:Eu cand te sun, vreau sa vorbesc doar cu tine 10 ore, ma linisteste.Nu stiu de unde aude cuvintele astea, dar asa ma uimeste mereu happy

| 1Voineoska1 a răspuns:

Cand i-am spus nu baiatului(pe care il placeam foarte, foarte mult pe vremea aceea!) care ma intrebase daca vreau sa fiu impreuna cu el.Desi il placeam mult, i-am spus nu pentru ca il stiam nesimtit peste masura.Toate fostele lui au avut inim franta din cauza lui.El intreaba o fata, ea raspunde cu "Da" si peste maxim 1 saptamana el o paraseste.De ce? Pentru ca el este cu o faa doar ca sa profite si sa-si bata joc de ea!

| ahmet6 a răspuns:

Pff...intodeuna am cautat fericirea,de curand am crezut ca am gasit iubirea,indeplinirea,dar de fapt era o iluzie,dar pot sa sp ca m-am bucurat cand m-am inscris la post-liceal,pentru ce inv ce imi place cu adevarat adica AMG,dar de fapt fericirea o vad atunci cand esti pe deplin realizat,cand ai studyle terminate,cand intalnesti pers care sa te iubeasca asa cum esti fara prejudecati,si sa iti faci o familie alaturi de cine iubesti,eu unul asa vad si sa fiu departe de tara, probabil atunci voi putea sp ca voi fi fericit si indeplinit, deci trebuie sa mai astept, asta este important sa stii sa astepti sa iti vina randul, iar eu stiu sa astept.