Tu cum stai cu teama de inaltime?

Intr-o perioada in care majoritatea stirilor despre Ucraina sunt legate de protestele aflate in plina desfasurare, vrem sa va aratam un montaj cu cascadorii care aproape ca sfideaza gravitatia.

Adrenalina, risc, ilegalitate si experiente pe care va invitam sa nu le reproduceti.

Ce zici de cei din clip?

68 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Rău, am frică de inăltime, dar dumneavoastră?

| mona a răspuns:

Rau,foarte rau...

| IonescuAdriana78 a răspuns:

Foarte rau.

| William a răspuns:

Nu am frica de inaltime, dar cand eram mic imi era frica sa ma uit in sus daca eram langa un copac foarte inalt ca asta http://scara.md/wp-content/uploads/2013/12/copaci-inalti-toamna.jpg

| Alysuka2002 a răspuns:

Imi e frica de inaltimi ca acestea din videoclip.

| zurick a răspuns:

As avea curajul sa ma urc pe acolo doar daca as dori sa mor acolo.

NOname
| NOname a răspuns:

Curajul dus la extrem.

Sunt ok cu înălţimea, dar numai dacă sunt asigurată. Ceea ce fac tinerii din videoclip e o nebunie curată... într-un fel admirabilă, dar nebunie. : )

| Bog312 a răspuns:

Ăia din clip îs nebuni rau...

| Ixoleen a răspuns:

Mi-e frica de inaltime sad

| darrio2007 a răspuns:

Niste oameni nesanatosi.Trebuie sa fii nebun sa faci asa ceva.Nu vad legatura cu protestele din Ucraina.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Am facut parasutism in tinerete si mi-a placut la maxim. Mai e nevoie de alt raspuns?

| Musique a răspuns:

Îmi place la înălțime, chiar dacă sunt mică.hee hee

| LokiofAsgard a răspuns:

Rau rolling on the floor

| OnuOnulică a răspuns:

Nu prea bine...sad

| allmotherfuckersneedjesus a răspuns:

Nu am probleme cu asta.

| TempestUV a răspuns:

Mi-e frica rau de inaltime.Ma i-a cu rau daca ma uit in jos de la etajul 3.laughing

| Zerathull a răspuns:

Stau langa ea fara nici o grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cât timp există anumite condiţii de siguranţă, nu manifest niciun sentiment de frică la adresa înălţimilor.

| MiruD a răspuns:

Sincer, nici nu am probat. Sa ma urc pe un bloc si sa ma uit in jos sa ametesc.
Nu stiu.

| Sardinaaa a răspuns:

Eu nu am!

| oprescudorin11 a răspuns:

Ma simt excelent daca am si traba acolo! Chiar nu stiu, de ce va e frica?
Cand traiti nu va este frica de ziua de maine?

| Grapphy a răspuns:

Sincer, groaznic.Stau la bloc la etajul 7 si inca nu m-am obisnuitlaughing

| Swan39 a răspuns:

Dacă sunt în siguranţă suport înălţimile, mai mult sau mai puţin, depinzând şi de situaţie.
Cât despre cei din clip... ori nebuni, ori inconştienţi, ori sinucigaşi. Sau poate toate trei la un loc, cine ştie.

| Criistiana a răspuns:

Nu me frica de inaltime, dar astia nu sunt intregi la minte sigur. rolling on the floor))

| BiancaL a răspuns:

Tarewinking

| maimutica93 a răspuns:

Am frica de inaltime.

Răspuns utilizator avertizat
| Karinakari99 a răspuns:

De când mă ştiu am frică de înălţime.Nici nu aş putea să mă imaginez pe o clădire. laughing

| alexAlexalex9991 a răspuns:

Eu, personal cred ca toti avem frica de inaltime, e ceva specific tuturor fiintelor umane. Dar uneori, cum se intampla si in acest video, curajul este mult mai mare decat frica si atunci o subordoneaza.
Sper ca ti-am fost de folos.
Bafta!

| TheSmith a răspuns:

Foooarte tare!