Tu cum stai cu teama de inaltime?

Intr-o perioada in care majoritatea stirilor despre Ucraina sunt legate de protestele aflate in plina desfasurare, vrem sa va aratam un montaj cu cascadorii care aproape ca sfideaza gravitatia.

Adrenalina, risc, ilegalitate si experiente pe care va invitam sa nu le reproduceti.

Ce zici de cei din clip?

68 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Curajul dus la extrem.

Sunt ok cu înălţimea, dar numai dacă sunt asigurată. Ceea ce fac tinerii din videoclip e o nebunie curată... într-un fel admirabilă, dar nebunie. : )

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am teamă de înălțime și, sincer ce face cel din clip este "dus cu Duhul"!
Pa, pa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Am facut parasutism in tinerete si mi-a placut la maxim. Mai e nevoie de alt raspuns?

| cristi202 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Hei, dar una e sa sari cu parasuta, si alta sa ajuungi la nivelul pamintului cum ar ajunge unul din acei tipi in cazul vreunei greseli.

| darrio2007 a răspuns:

Niste oameni nesanatosi.Trebuie sa fii nebun sa faci asa ceva.Nu vad legatura cu protestele din Ucraina.

| mona a răspuns:

Rau,foarte rau...

| cristi202 a răspuns:

Nu mi-e frica de inaltime, dar nici nebun ca cei din clip nu as putea sa fiu. Poate as incerca daca nu as mai gasi rost in viata asta, si fortat de imprejurari, as vrea sa o termin cu ea, sau, daca cineva ar sta cu un pistol la tampla mea, tot as incerca. Oricum, trebuie sa iti lipseasca o "rotita" la cap ca sa te pui sa faci asa ceva.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu este bine dacă nu au echipament de protecție.

| Karinakari99 a răspuns:

De când mă ştiu am frică de înălţime.Nici nu aş putea să mă imaginez pe o clădire. laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Rău, am frică de inăltime, dar dumneavoastră?

| Musique a răspuns:

Îmi place la înălțime, chiar dacă sunt mică.hee hee

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Musique):

Urcă te pe tocuri.

| Musique a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nuuu, mersi. laughing)

| William a răspuns:

Nu am frica de inaltime, dar cand eram mic imi era frica sa ma uit in sus daca eram langa un copac foarte inalt ca asta http://scara.md/wp-content/uploads/2013/12/copaci-inalti-toamna.jpg

| GabiiHaș a răspuns:

Pot ca la 0:38, in rest, nu imi pot tine echilibrul asa de bine.

| RAY a răspuns:

Ce maimuta e aia la care i este frica de inaltime, am uitat sa fim ca stramosi nostri fara frica, desigur daca stai pe fb ti frica de multe

| OnuOnulică a răspuns:

Nu prea bine...sad

| zurick a răspuns:

As avea curajul sa ma urc pe acolo doar daca as dori sa mor acolo.

| oprescudorin11 a răspuns:

Ma simt excelent daca am si traba acolo! Chiar nu stiu, de ce va e frica?
Cand traiti nu va este frica de ziua de maine?

| suităr a răspuns:

Nu mi-e frică de înălțimi acceptabile dar ăia de acolo chiar n-au treabă.

| AtateaConditii a răspuns:

Ca orice om am si eu o teama de inaltime, dar nu exagerata. Oamenii din videoclipul asta risca prea mult, odata si odata o sa se intample.

| MaliciousDeath a răspuns:

E foarte smecher.As incerca, dar doar cu echipament.Ma indoiesc ca degetele mele subtiri m-ar ajuta prea mult, deci...mda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cât timp există anumite condiţii de siguranţă, nu manifest niciun sentiment de frică la adresa înălţimilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare cosmar sunt la o inaltime foarte mare pe o portiune foarte stramta, bine presupun. ^^

| MiruD a răspuns:

Sincer, nici nu am probat. Sa ma urc pe un bloc si sa ma uit in jos sa ametesc.
Nu stiu.

| DoriKat a răspuns:

Au mult curaj sa faca asa ceva! Mie imi este foarte frica!

| TempestUV a răspuns:

Mi-e frica rau de inaltime.Ma i-a cu rau daca ma uit in jos de la etajul 3.laughing

| an0therkid a răspuns:

Nu am probleme cu inaltimea
iar cei din clip... poate asa se simt ei liberi

| TheSmith a răspuns:

Foooarte tare!

| Swan39 a răspuns:

Dacă sunt în siguranţă suport înălţimile, mai mult sau mai puţin, depinzând şi de situaţie.
Cât despre cei din clip... ori nebuni, ori inconştienţi, ori sinucigaşi. Sau poate toate trei la un loc, cine ştie.

| Rührselig a răspuns:

Stau la mare distanţă de ea.
Îţi transpiră şi palmele doar când te uiţi.

| Albnegru10 a răspuns:

Nu foarte rau. Sunt obisnuita sa stau la etajul 7 happy
Dar daca as fi singura, undeva extrem de sus(pe la etajul 20) as muri de frica.

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Doamne ce frica mi-a fost urmarind clipul.
Imi este foarte frica, imi este frica si sa ma urc pe un scaun, e pur si simplu o fobie de care nimeni nu ma v-a putea scapa vreodata.