| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu la ce programe te uiti cel mai des la TV?

23 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Dolce Sport, Eurosport, RomaniaTV, Antena 3, Antena 1, Discovery.

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Ce mai faci, tunare?

| AFR81 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu prea multe. Stau pe TPU, citesc, joc tenis, cam asta e rutina mea zilnica. Aa si ca tot veni vorba mai sus, pierd la pariuri nonstop. Tu ce mai faci?

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Supravietuiesc vietii si eu,, mai arunc cate-un ochi pe aici. Astept meciurile urmatoare, mult mai e pana-n Noiembrie la meciul de pe OT cu Yawnaited...
Ce citesti?

| AFR81 a răspuns (pentru Drimmero):

Niste carti pentru facultate. Lasa meciul cu United, ia-o pas cu pas, spune ce facem duminica cu Burnley.

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Ii luam pe sus precum o t.o.r.n.a.d.a! E meci de scor mare!

| Dudu008 a răspuns:

U tv,zu tv, kiss tv, pro tv, disney channel, kanal D astea imi vin in cap acum

| Drimmero a răspuns:

La cele sportive, unde stiu ca se televizeaza meciurile care ma intereseaza ca un veritabil m,i,c,r,o, b, i, s, t!

| Doub a răspuns:

History şi cartoon network

| Mayhem666 a răspuns:

Nu prea ma uit la TV, dar atunci cand ma uit, fie sunt programe de muzica, fie la diferite documentare pe National Geographic Channel, Discovery, Animal Planet, programe din astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disney Channel, Cartoon network si boomerang cand au desene cu bugs bunny sau looney tunes, Animal planet, nat geo wild si comedy central extra uneori. happy

Trinitas mai rar, doar cand am chef sa-mi innebunesc familia. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah, dar in ce tara de intelectuali traim!
toti sunt niste intelectuali care se uita doar la documentare pe discovery, de aia cele mai mari audiente le au manelistii si cancanurile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SuperOne.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Acolo te uiti dupa ce-ai castigat la pariuri? Bwhahahaha

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Castig pe naiba! De o saptamana tot pierd. Duminica nu am decat sa intru in biserica.Ideea e ca nu am haine adecvate.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai luat pe Arsenal-chelski? Ti-am zis ca dam cu ei de pamant!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Neah,pe ala am pus peste 2, 5, dar stii ca nu joc doar Premier League.S.a dus pe rapa norocu' meu.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii cand am discutat dupa meciul cu Pool, cand ne-au batut,, sperantele catre titlu au inceput sa fie rasarite dupa forma echipei mele!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da,tu cu distractia si eu cu munca. Pune si tu o caramida la casa!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tie ti se pare distractiv atunci cand cineva iti mananca ficatii, e aiurea!
Am muncit pana acum, am si eu dreptul la relaxarea mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Cum asa? Echipa favorita,in ultimul timp, a avut numai meciuri castigate, duminica, cu Burnley, iar castiga. De ce te amarasti? Ficatul se regenereaza.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Abia acum pot spune tare si raspicat ca Arsenal joaca fotbal, abia acum! Pana acum si-a facut prostul obicei sa-si bage fanii prin spitale! Avem 4 meciuri floare la ureche, Burnley in deplasare, apoi pe Grove cu Swansea,, Ludogorets si Middlesbrough. Pana si Giroud ar iesi golgheter cu amaratii astia!

| Barbu_Marian_Ovidiu_1980 a răspuns:

Nu ma mai uit la TV dar frecventez Youtube - ul mai exact canale de gaming și filme LEGO