| AvalohAlyn a întrebat:

U.S.A sau Rusia? Cu cine țineți?laughingDe ce?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E vreun cetatean al unei tari cu adevarat democratice sustinator al Rusiei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Lol, da.
Imi place stilul de viata "wicked" American, deoarece sunt un nightcrawler in viata reala.
Insa daca gandesc logic si impersonal stilul Rusesc ma refer la Stilul lui Putin este alegerea corecta.
SUA era cea mai buna natie, indreptatita, odata demult acum a devenit o tara infecta, ultra-mixata, plina de fanatici religiosi, si cum e zicala britanica pe care o consider corecta : "Stupid Americans", reprezentand degradarea speciei umane
Desigur are o elita ce se afla deasupra mizeriei generale, iar Armata joaca cel mai important rol in supravietuirea economica a SUA, prin "teroare mascata", prin agentiile secrete, ca un sarpe pune mana pe interesele economice.
Cea mai buna explicatie :
https://www.youtube.com/watch?v=yQd8q_tX9Hs
si ca parodie:
https://www.youtube.com/watch?v=t-wFKNy0MZQ

| Mosotti a răspuns:

Cu Rusia, vrea sa se apere de agresiunea nejustificata SUA, iar SUA agreseaza pe tot globu pe cine vrea pentru interesele ei, rusii nu prea au facut rau daca ne uitam in istorie, si Anglia si sua au fost imperialiste, au facut imperiu prin agresiune, istoria o arata. Rusii au facut imperiu prin alipirea altor teritorii de buna voie, de aia la ei musulmanii nu prea fac probleme, dar si altii.

| Celcestietot a răspuns:

U.S.A. - ei nu au violat romancele in timpul unui razboi...

| relian a răspuns (pentru Celcestietot):

Bun rationament, totu tine de violari laughing e bun si asa rau, fiecare cu cel doare laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru relian):

Trebuia să mai scriu : și multe altele? Dacă ești comunist și vrei sa aplauzi, problema ta, dar eu am dat ceva evident, care nu poate fi negat.

| FreddieM a răspuns:

Prefer tara fara cenzura si
fara limitarea libertatilor.

Răspuns utilizator avertizat
| thereisnothingleft a răspuns:

Cu niciunul.