| geoconda a întrebat:

Un băiat care imi trimitea mesaje, imi zicea ca ma place, ca nu stiu ce, ca el nu vorbeste CU ALTE FETE, DAR EU FIIND LA școală, ma interesez, va dati seama, de ce si cum si am aflat de la colegele mele ca si cu ele voia o interacțiune. M-am atasat mult de băiatul ăsta de 22 ani care m-a făcut să sufăr, dar sunt foarte geloasa, asta mă face să renunț la el si sa ii dau block sa nu îmi mai dea mesaje. Oricum e activ, dar nu imi da nici un semn, semn că vorbește cu altele. Voi, ce părere aveți?

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Slab trolling, slab rau de tot!

| geoconda explică (pentru Drimmero):

Adică? Argumentează!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ia fa tu un troll gras, daca al ei nu te satisface laughing

| geoconda explică (pentru anonim_4396):

Ă?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu o sa cobor la nivelul asta mic.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca faza cu "traieste cu altele" este cam mult spus, ca doar nu are 30+ de ani si o fi casatorit/in relatie serioasa cu cineva, avand in vedere cum vorbeste.

Si tot avand in vedere si celelalte intrebari, ma gandesc ca stii parerea clasica pe care o are toata lumea de aici despre acest subiect. Si anume: sa il uiti si gata.

Numai bine!

| geoconda explică (pentru DoarBogdan):

Mda, este in cautare...

| SilentRain a răspuns:

Nu te interesează, dă-i block

| geoconda explică (pentru SilentRain):

Păi da cum pot sa aflu daca ma intereseaza sau nu? Inima mea e in labirint, iar el vorbeste cu mai multe, eu doar cu el, el nu suferă, nu are de ce

| SilentRain a răspuns (pentru geoconda):

Și ce vrei sa îți facem daca alergi după dramă?
Revino la realitatea, caută altul

| geoconda explică (pentru SilentRain):

CUM revin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i block