| anonim_4396 a întrebat:

Unde ati prefera sa traiti?
1.Australia;
2.Canada;
3.UK;
4.Noua Zeelanda.

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Regatul unit, dar pana la urma raman in Spania si scap de cetatenia romana

| thegatekeeper a răspuns:

Canada sau UK.

| MiyakoSaki a răspuns:

Uk. Cel mai probabil in Uk happy

| adinaxD a răspuns:

5. S.U.A

| Pricked a răspuns:

În Noua Zeelandă s-a filmat The Lord of the Rings, laughing.
Cred că aş fi preferat să mă nasc acolo.

| zurick a răspuns:

Visez de mult să trăiesc în UK.

| vocea a răspuns:

Oriunde se poate trai bine, toate au frumusetea lor

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

UK sau Canada, preferabil UK.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2 saaauuuu 3.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

5. Alte optiuni

| gingergirl1 a răspuns:

UK sau Canada happy

| Lαrisα a răspuns:

Canada.

| unknøwn a răspuns:

Canada-i nasoala, ca nu-i asa cum vedeti voi la televizor sau in filme. Oricum n-am chef sa fac plaja la -8 grade.

Si UK e plina de pakistanezi si indieni. Londra e cel mai infect oras. Si oameni mai urati ca in UK n-am vazut. Parca acolo toti is facuti intre frati. Si nu, daca ati vazut 3 actori mai rasariti din UK in vreo telenovela,nu se pune.

Restul pica din start.
Oricum nu mi-ar placea sa traiesc intr-o locatie fixa. E mai lejer sa ai cate-o casa in fiecare colt al planetei si cand te plictisesti de un stil de viata treci la altul,intr-o alta locatie, cu alti oameni,...
Oricum e o alegere subiectiva, mie imi place diversitatea si nu-mi prea place ideea sa intru intr-un sistem de valori in care sa fiu prizonier si de care sa fiu atasat toata viata. Mai multe, sa am de unde alege.

Chestia e ca atunci cand mergi dintr-o locatie in alta, sa nu nimeresti Malaysian Airlines.

| Biiskrem a răspuns:

Acasă.

| LetMeHelp a răspuns:

Noua Zeelandă.

| Wukii a răspuns:

Canada.

| ArthurKn a răspuns:

4.Noua Zeelanda.

| EchoDemon a răspuns:

3.Uk

| Criss999 a răspuns:

Clar 3. UK. happy

| HaHaHaProductionRO a răspuns:

Undeva departe de europa.Deci uk cade. Apoi vreau undeva unde sa fie cald.Cade canada.Iar intr-un final aleg Australia, ca noua zeelanda nu imi place laughing

| Anais2711 a răspuns:

Canada