| Zimbesc a întrebat:

Unde locuiti la tara ori la oras? mi-e interesant

9 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- La oraş, deşi uneori aş vrea la ţară, unde e mai linişte. happy

| thegatekeeper a răspuns:

La oras. Nu mi-as dori sa locuiesc la tara, doar imi place sa imi petrec cate o saptamana din vacanta de vara acolo happy.

| CristiB93 a răspuns:

Eu locuiesc la tara si imi place foarte mult, e mai multa libertate, aer curat nu e poluare mai ales vara sunt multi copaci campuri livezi cu alte cuvinte e super dar tu unde locuiesti?

| Zimbesc explică (pentru CristiB93):

La oras! sad dar atit de tare imi place raspunsul ca doresc si eu la tara laughing)

| Simona a răspuns:

La tara!batting eyelashes

| Cezarul a răspuns (pentru Simona):

Simona ia-ma si pe mine la tine la tara sa ma recrez big grin

| Simona a răspuns (pentru Cezarul):

Sigur ca da! :X E foarte frumos...liniste!batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan,in oras.Numai bine.

| Giiorgiiana a răspuns:

La Oras!happy