| HarrysWife a întrebat:

URGENT. Am facut ceva gresit la tumblr. Nu stiu ce am sters de la edit HTML si nu imi mai apar pozele pe tumblr pe profilul meu. Stiti cumva ce sa fac sa apara din nou? Acesta este tumblr-ul: http://amiiamelia.tumblr.com/. Va rog in suflet, am nevoie mare de ajutor.

5 răspunsuri:
| ThatsTheSpirit a răspuns:

Ai putea să-ţi instalezi altă temă, altcumva nu văd cum ai putea să rezolvi.

| zTonia a răspuns:

Daca nu ai canchis deja fereastra da ctrl+z, iar daca ai facut-o deja imi pare rau dar ar trebui doar sa iti cauti alta tema si cat mai repede

| ClassicalNote a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si mi-am schimbat tema si a disparut problema. happy

| HarrysWife explică (pentru ClassicalNote):

Mersi, am cautat tema pe care am avut-o, am pus-o si a aparut ca inainte.