| Glamour612 a întrebat:

Hei. Am mare nevoie de ajutor. Nu mai îmi merge tumblr. Dau și nu mai îmi apar pozele decât 2 secunde. Ce are? Ce trebuie să îi fac?
http :// natalia-j. tumblr. com/

Răspuns Câştigător
| Revolt666 a răspuns:

Wtf, nu o asculta pe aia laughing Da, e o eroare de sintaxa. Deasupra liniei "" iti lipsteste un "". Daca crezi ca nu te descurci sa o rezolvi, ai putea sa incerci sa instalezi alta tema.

| Glamour612 explică (pentru Revolt666):

OMG! Îți mulțumesc enorm!

| Revolt666 a răspuns (pentru Glamour612):

Eu acum am vazut ca mi-a scos ce am scris intre ghilimele, dar ma bucur ca ai rezolvat

3 răspunsuri:
| Alexandruza11a a răspuns:

Fa-ti un cont nou sau s-ar putea sa fie o eroare vezitu ce faciwinking