| RainDrop a întrebat:

V-ati gandit ca... un extraterestu va priveste acum, poate chiar si in ochi?

13 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mai bine un vampir ca măcar ăla nu'i mic cu capu mare şi albastru... un vampir care poate umbla ziualaughing

| Hmmmm a răspuns:

Waiii...mai ati innebnit cu totii?laughing)cum ti-a venit in minte asa ceva?laughing
si ca sa raspund la intrebare...nu,nu am avut niciodata senzatia astalaughingpoate cand aveam vreo 7 ani mai credeam in farfurii zbratoare si omuleti verzi cu antenute dragute in loc d urechite(asta se intampla acum 11 anilaughing), insa nu ma gandeam niciodata ca ei s-ar uita tohmai la ochii mei.traiam cu snzatia ca vor veni sa cucereasca pamantul cu ganduri pasnicelaughing).(ma uitam la prea multe desene animate credthinking)laughing

| gigiro a răspuns:

Cred ca ti-a intrat ceva in ochi, sau vrei sa ne intre noua, raule.

| carminaburana43 a răspuns:

Ar fii binetongue macar as mai avea si eu ceva interesant in viata asta, nu cred ca m-ar privi cu mai multa dusmanie si ura decit ma priveste o colega super invidioasa si care de cind lucram impreuna numai raul imi vrea.In afara de asta inteligenta superioara nu cunoaste ura si invidia toti cei ce ajung la un nivel de inteligenta superioara sau ne privesc ca pe ceva curios cum privim noi o creatura noua sau ne simt sufletul si daca simt sentimente frumoase, prin telepatie (cred ca deja ei au ajuns la nivelul acesta de a comunica)transmit innapoi ceva la fel.Deci eu nu ma tem de inteligentele superioare pentru ca daca exista de ne-ar fi dorit raul de mult ne-ar fi distrus.

| albastrel a răspuns:

Nu! nu am asemenea fantezii laughing

| LuS[z] a răspuns:

laughingin nici un caz.nu cred in prostii din astea

| MidnightLady a răspuns:

Pff, nu stiam ce-i punctul ala mic si verde care-mi tot deranjeaza vederea. laughing

| Frogie a răspuns:

Nu stiu ce sa cred.in ziua de azi orice e posibil! laughing

| hugo a răspuns:

Nubig grin l'as fi vazut daca ma privea in ochitongue

| RainDrop explică:

Nu fata in fata ma refer, cu binoclu laughing
nu conteaza, de unde nu stim ca ei nu monitorizeaza Pamantul?

| RainDrop explică:

Am sti cum ar arata un extraterestru, probabil daca cei din zona 51 ar fi dat acces public, desi este normal sa fie secret.

| RainDrop explică:

@izabella03, nu sa ai sensatia, sa te gandesti ca tear putea privi unul

| madalina_5722 a răspuns:

Un extraterestru nu, dar un spirit e mai probabil. Cunosc multe persone care au probleme cu asa ceva.