| anonim_4396 a întrebat:

V-ati scris vreodata o scrisoare de tip draga eu din trecut, draga eu din prezent, draga eu din viitor? laughing Cum vi s-a parut experienta? V-a ajutat la ceva?

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Da. si am primit-o anul asta, pe 20 august. Am scris-o cu un an in urma si nu m-a ajutat prea mult. Lucrurile erau deja schimbate radical fata de vara lui 2014.

Dar a fost fain s-o primesc pentru ca uitasem complet de ea. O sa mai scriu una curand. Recomand.

| T0T a răspuns:

Nu, dar e o idee interesantă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu, dar ar fi interesant.

| Anonima111111111111 a răspuns:

Nu, dar mi-ai dat o idee laughing. Multu' :*!