| Glumetz a întrebat:

Va faceti selfie-uri?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Da, foarte rar. Nu le suport p-alea pe care le vad toata ziua cumm isi fac selfie. Faci o poza sa o ai acolo si gata nu 100000.

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Prefer să imortalizez ce e în fața mea, nu pe mine.
Baftă!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca nu are cine sa imi faca poza si peisajul din spate merita imortalizat

| Doub a răspuns:

Nu.

| Sociopat a răspuns:

Da.La cocosel.

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu am un telefon care sa imi permita asta. Oricum nu cred ca mi-as face de unul singur. Prietenele mele au telefoane smechere b-) si fac cu ele selfie-uri. laughing) B|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt obsedat de imaginea mea, deci nu. au fost facute si studii cum ca majoritatea de pe fb sunt niste narcisisti obsedati de sine. si ii cred. cine nu poate dormi fara sa isi faca o poza si sa o puna repede acolo. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deși am un început de narcisism, nu.