| PrazPrăzescu a întrebat:

De ce va faceti selfie-uri?

Răspuns Câştigător
| Mechanix a răspuns:

Păi când ai 15 ani și cea mai mare realizare a ta e că ai șters WC-ul după ce te-ai căcat, îți faci ca boul poze în diferite poziții ca să pari interesant.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mechanix):

Nu. gresesti. cati nu ai vvazut pe youtube care isi faceau selfie, si aveau patul sau wc murdar de rahat.

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca nu au teme de facut, de luni nu mai au timp de ele

| Pricked a răspuns:

Vezi, ţi-au răspuns favoriţii tăi, MyMommyLovesMe şi Tudorel.
M-am supărat.

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Ăhăm. http://i.imgur.com/KqK31FD.jpg
faci asta intenţionat

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Mă mai şi sfidezi...
sad

| zurick a răspuns:

Păi,nu-mi fac.
Nu-mi plac pozele cu mine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mandru ca pot spune ca nu mi-am facut asa ceva in viata mea. nu am iq de maimuta. sper ca asa voi ramane, dq stie ce e in viitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că sunt foarte sexy și vreau să îmi împărtășesc frumusețea cu restul omenirii.

| Danişor a răspuns:

Salut! pai nu mi-am facut si pot spune ca sunt mandru ca nu mi-am facut niciodata.Nu am iq de maimuta. Oricum bafta in continuare!

| VerdeLila a răspuns:

In unele poze, apar misterios si o fantoma, un chip de om necunoscut in ceata pe undeva. De aia se fac selfie-urile!

Răspuns utilizator avertizat