| usuk a întrebat:

Daca o fata iti cere sa faceti un "selfie" impreuna, ce ar putea sa insemne asta?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O poză, să oftice pe cineva, să-i placă de tine, etc.
Pa, pa

| DNSK a răspuns:

Habar n-am. stiu sigur ca aseara a fost temperatura cu minus!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa se face la mare poza cu maimuta laughing
Am glumit. Ii place de tine. Normal!

| AndreasfromMetallicA a răspuns (pentru Salontanul):

La poza cu maimuta, m-am gandit si eulaughing, bine ca ai zis-o tu inainte.

Răspuns utilizator avertizat
| SkyPilot a răspuns:

Exact ce spui, ca vrea sa faca un selfie happy Ar putea fi un fel de a se baga in seama cu tine. Observ-o o vreme si vezi daca iti mai da si alte semnale.

| grab a răspuns:

Poate fi un inceput bun pentru a o saruta in al doilea selfie! happy

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu are nici o relevanta intrebarea asta, ar putea varia de la un simplu selfie cu tine, la sex, depinde de varsta si depinde si de fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Si eu am facut poze cu n spe mii de fete si n-a insemnat nimic.

| LoseYourMind a răspuns:

Ca isi mai doreste inca o poza la fascinanta ei colectie de 1548 de selfie-uri.winking

| ElenaOana15 a răspuns:

Ca vrea sa faca un "selfie" cu tine laughing) glumesc big grin.
Daca vrea sa faca un "selfie" cu tine, cu siguranta are o parere buna despre tine.Probabil te crede dragut, de treaba, chipes etc. si vrea sa apareti in aceeasi poza
Sau mai poate insemna ca te place, dar asta nu pot garanta.

| macacflacari a răspuns:

E clar, vrea sa ti-o puna.