| Cedric a întrebat:

Va mai fi Jetix sau Fox Kids? sau nu va mai fi numa disney channel happy?

9 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Fox kids mai e in america.Jetix habar n-am

| itscloudyoutside a răspuns:

Au trecut demult vremurile alea... Din păcate, nu vor mai fi. Pruncii de acum vor fi nevoiţi să se uite doar la prostiile de pe Disney. oh go on

| Destyny a răspuns:

Cati ani ai puiule 7?
si nu va mai fi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din păcate, nu vor mai fi.

| iflroin1999 a răspuns:

Sanse sa ma ifie jetix sunt foarte mici cam 20 la 1 milion dar poate ca printr-o greseala vor da din intamplare peste sutele de zeci de mi de rugaminti si poate ca pentru cateva zile saptamani luni ani sa il ma idifuzeze din nou. dar sansele sunt foarte mici insa sa speram ca poate se va intampla candva

| bLacKK55 a răspuns:

Slabe sanse dar nu se stie se poate...

| Cedric explică:

Eo sper ca da

| Cedric explică:

Eo sper sa mai fie happy scuze de comentariu (Eo sper ca da).happy ma refeream ca vreau sa mai fie

| Cedric explică:

Cel mai bun raspuns Funda