| мίяωηα a întrebat:

Dintre jetix/fox kids si disney channel ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| BeibbG a răspuns:

Eu as alege Jetix love struck Dupa parerea mea a fost cel mai bun love struck... chiar daca acum a aparut disney channel chatterbox bla bla oh go on eu tot la jetix raman! kiss Asta a fost parerea mea. Baftaa! kiss

10 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Jetix" cu siguranta. Toate desenele copilariei mele se afla acolo.

| Ramonaaaa a răspuns:

Definitely,Fox Kids.

| Belli a răspuns:

Fox Kids fara indoiala!
copiii de la 402, viata cu louie, ce-i cu Andy? si multe altele :-

| Maraa a răspuns:

Nu cred ca as putea sa aleg. Adica da poate as inclina spre jetix si fox kids deoarece acolo sunt desenele "copiilariei noastre ", dar cred ca si disney este destul de interesant deoarece in mare parte sunt mai multe filme si "seriale".happy

| oanabuysomeweed a răspuns:

Disney :X

| winter a răspuns:

Jetix este disney channel.nu stiu daca exista jetix asa ca aleg disney channel

| PsychoDreamer a răspuns:

Jetix! am crescut cu el, imi aduc aminte de "power rangers" sau "What's with Andy?" happy ah copilarieeee sad

| oanageorgiana a răspuns:

Fox kids. cele mai tari desene animate. pacat ca nu mai sunt difuzate celebrele desene: copii de la 402, viata cu louie, ce-i cu andy?

| BeatriceAnca a răspuns:

Disney happy