| Snicker a întrebat:

Buna,
Cum poti "prinde" Disney Channel?(eu sunt pe Dolce)Trebuie cumparat vreun pachet special(gen cel HBO). Daca ma abonez la pachetul suplimentar Kids(Baby tv, Kids co, Jetix play, Nickelodeon, Jetix) o sa am si Disney channel, credeti ca o sa-l bage?
va multumesc!

3 răspunsuri:
| paul0013 a răspuns:

O sa-l bade de pe 19 in locul lui jetix si ca sa le prinzi trebuie sa te abonezi la paketul kids care e 1 euro pe luna, eu il am si e super si il poti activa prin sms, uitate pe dolce info cand da lista de pakete si activeaza kids

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa prinzi ce ai zis tu, trebuie sa te abonezi la pachetul kids, exact ce a zis si shadow

| NomberOne a răspuns:

Il da maine in loc de jetix